8 tipů pro ženy, jak poznáte, že to je ten pravý

Obrázek uživatele Dominik Landsman
31.3.2018, 14:03

Ano dámy, je to tak. Tam venku na vás nikde nečeká pan Dokonalý. Pan Dokonalý neexistuje. Berte, co je a buďte rády aspoň za to málo.

Ženy mívají na své partnery přemrštěné nároky, které postupně, čím víc se blíží menopauza, snižují. Nečekejte na někoho, kdo nikdy nepřijde, snižte své požadavky a podívejte se, jak poznáte, že je to ten pravý pro vás.

1. Nemlátí vás

Připálila jste mu večeři a on vás za to nezmlátí? No tak paráda. Takového muže se držte. Čím méně monoklů, tím lepší vztah.

2. Občas si po sobě i uklidí

Narazily jste si kořena, který párkrát do týdne normálně vstane z křesla a odnese si talíř od jídla do myčky? Co víc byste ještě chtěly?

3. Moc nechlastá

Jestliže nepřitáhne každé ráno domů z hospody vožralej jako vidle, tak je to v podstatě terno. V případě, že chodí do hospody jednou, dvakrát do týdne a vrací se před půlnocí, přičemž není od krve, není pomočený ani poblitý, tak se ho držte zuby nehty.

4. Má práci

Není to netáhlo, co je deset let na pracáku, nekrade vám prachy z peněženky, který nahází do automatu, neustále se neválí doma na gauči a nenadává na život?

Má pravidelný příjem, byť není nijak závratný? Fíha, tak to je terno.

5. Má základní hygienické návyky

V případě, že si čistí zuby alespoň jednou denně, večer si dá sprchu a dokonce má v koupelně na poličce deodorant, tak tady není co řešit. Je to ten pravý.

6. Není hnusný

Standardy mužské krásy jsou sice někde jinde, ale pokud se na něho podíváte a nezvedne se vám žaludek, tak máte vyhráno.

7. Postaví se mu

Ačkoliv v pohotovostní pozici dosahuje jeho orgán rozměrů zapalovače a doba styku není delší než průměrný výkon atleta při běhu na dvě stě metrů, hlavně že mu stojí. On by mu totiž mohl i nestát.

8. Má vás rád

Když jste měla narozeniny, tak si vzpomněl (protože jste mu to řekla) a koupil vám kytku. Tak to je pecka. To je váš princ z pohádky.

Občas vám sám od sebe, aniž by byl vyzván, dá pusu. Co jako byste chtěla od chlapa víc?

No a tady se můžete podívat na třináct důvodů, proč je syrský muž pro českou ženu ideální volba.


Komentáře