fb pixel Tragéd a zrzavej chlup letí na Ibizu: Pokleslá panická komedie Klub sráčů je nadčasový klenot – G.cz
Vyhledávání

Tragéd a zrzavej chlup letí na Ibizu: Pokleslá panická komedie Klub sráčů je nadčasový klenot

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Tragéd a zrzavej chlup. Kdo by neznal legendární dvojici ikonicky tragických puberťáků (Kevina a Perryho) z britského filmu Klub sráčů, kteří každý dialog pohřbí nějakou dementní hláškou. Český dabing a překlad je v tomto případě naprosto znamenitý a podle některých dokonce lepší než samotný originál.

Martin Miko
Martin Miko Aktualizováno 19.1.2023, 03:17

Tragéd a zrzavej chlup

Klub sráčů je bezesporu zfilmovaná definice looserství, plná geniálních hlášek, ve které by se mohl vidět kdejaký středoškolský podivín. Nepadnoucí oblečení, mutující hlas, pubertální žvásty, sen o tom stát se hvězdou, neúcta k rodičům a neschopnost „zasunout“ patří k základním kamenům všech filmů tohoto ražení. Nicméně oproti americkým komediím tohoto žánru je Klub sráčů naprostý unikát, a to hlavně díky českému dabingu, který je plný nezapomenutelných povzdychů a hlášek.

Kevin a Perry to na Ibize rozjedou v následující galerii plné zabijáckých hlášek, jež vás donutí pustit si tento šílený film znovu.

A do toho ten skvělý soundtrack v podání Underworld, The Wiseguys, Fatboy Slim, The Clash nebo Groove Armada, který napomohl k tomu, že Klub sráčů byl v roce 2000 nejnavštěvovanější komedií roku. Nutno podotknout, že to byl právě Harry Enfield, tedy představitel hlavní postavy Kevina, kdo prosadil ve filmu tehdy aktuální taneční hudbu, která film pozvedla na jiný level.

Nevíme, jak vy, ale my jsme se po přečtení článku rozhodli si film znovu pustit. Kevin a Perry válej na všech frontách a my si to musíme připomenout.

Tak co? Komu se chce jet v létě na Ibizu?

Podobné články

Doporučujeme

Další články