Staňte se chůvou Zuckerbergovy dcery a vydělávejte až 3 miliony korun ročně

Obrázek uživatele Martin Miko
26.9.2017, 16:09

Máte-li alespoň tříletou praxi v pozici domácí chůva, bakalářský titul a zdravotnický kurz a hlavně ovládáte-li mandarínštinu, tak jste pravděpodobně vhodnou kandidátkou k tomu stát se chůvou dcery zakladatele Facebooku Marka Zuckerberga. Ten je údajně ochoten vybrané slečně nebo paní zaplatit až 130 tisíc dolarů ročně, což je v přepočtu přes 3 miliony korun českých. Z toho už se dá žít.

Hledá se chůva se znalostí mandarínštiny

Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg v současné době hledá mandarínsky hovořící chůvu, která se bude starat o jeho dceru August. Ta se narodila letos v srpnu a dostává se jí prý velmi nadstandardní péče. Nicméně samotná chůva by měla splňovat hned několik požadavků. Kromě minimálně tříleté praxe v oboru a bakalářského titulu je po ní požadován vřelý vztah k dětem a základní zdravotnický kurz. Pracovní doba je poměrně obvyklá. Jedná se o 5 dní práce v týdnu v době od 8 do 21 hodin. Zajímavá je bezesporu roční odměna, která by se měla pohybovat v rozmezí od 110 do 130 tisíc dolarů ročně, přičemž budoucí chůva bude mít k dispozici plnou zdravotní péči, podobně jako ji mají vývojáři v Silicon Valley.

Inzerát se objevil pracovním webu Indeed.com v sekci job recruitment, která slouží firmám k vyhledávání zaměstnanců. Odkaz na inzerát se posléze objevil ve skupině čínsky hovořících a pracujících osob v Silicon Valley. Zarážející na inzerátu byl především požadavek, který se týkal znalosti mandarínštiny. Právě výhodné pracovní podmínky a znalost neobvyklého cizího jazyka vedou k rodině Marka Zuckerberga. August je jejich druhá dcera. První z nich jsou necelé dva roky a jmenuje se Maxima.

Nejstřeženější dítě světa

V inzerátu o sobě dokonce zaměstnavatel uvádí, že se jedná o mladý pár s novorozencem a nedostatkem volného času z důvodu podnikání a charitativní činnosti. Popis také dodává, že rodina disponuje několika zaměstnanci v domácnosti. Inzerát tak odpovídá rodině Zuckerbergerových, jejichž dcera se narodila letos v srpnu. Říká se, že od narození jejich dům stráží minimálně 16 bodyguardů.

Zuckerberg je navíc známý svou vášní pro čínštinu a čínskou kulturu. Jeho žena, Priscilla Chan, je dcerou etnických čínských uprchlíků, kteří utekli z Vietnamu, aby unikli nátlaku.

A zde si přečtete o první muslimce ve vesmíru, která se vydala do kosmu před 11 lety.


Komentáře