On kandiduje? Hokejová legenda Dominik Hašek uvažuje, že půjde do příštích prezidentských voleb – G.cz
Vyhledávání

On kandiduje? Hokejová legenda Dominik Hašek uvažuje, že půjde do příštích prezidentských voleb

+ DALŠÍCH 7 FOTEK + DALŠÍCH 8 FOTEK

Po konci hokejové kariéry se legendární brankář Dominik Hašek rozhodl, že vstoupí do podnikání. Jeho prodělečný byznys, který spočívá v tom, že vyrábí a propaguje energetický nápoj Smarty, kterému se lidé už ani nesmějí. Nyní se z Haška stal politický aktivista, který vystupuje na demonstracích proti Babišovi, a dokonce uvažuje o kandidatuře na příštího prezidenta.

Martin Miko
Martin Miko 13.6.2019, 11:42

Hašek prezidentem?

Dokážete si představit novoroční projev našeho příštího prezidenta Dominika Haška? Na prezidentském stole by ležel energetický nápoj Smarty. To je ta plechovka s odporně nakreslenou liškou, která je už dávno za zenitem a lidé se jí už ani nesmějí. Na Instagramu Smarty drinku by začala nová série fotografií pod názvem „prezidentská snídaně se Smartym“. Tomu říkáme Haškovská idylka. Nicméně realita dosti pokulhává.

Ano, přiznáváme, že Dominik Hašek patří mezi opravdové hokejové legendy, které se zapsaly do historie tohoto sportu. Nicméně bez našetřených peněz z úspěšné hokejové kariéry by to v pozici podnikatele vzdal už po prvním roce. A co si budeme povídat, jako marketingového experta by ho nevzali ani do fabriky na výrobu plen pro seniory.

Díky spolku Milion chvilek pro demokracii se však Dominik Hašek ocitl na několika demonstracích, kde mu bylo umožněno mluvit do mikrofonu před obrovskými davy. Zřejmě se v něm probudily vzpomínky na plné hokejové stadiony a hlavně na Nagano, kdy lidé řvali hesla jako „Hašek je Bůh!“, a proto se rozhodl, že se přerodí v aktivistu. Hašek vystoupil na politických demonstracích v Praze a v Dobříši.

V některých rozhovorech Hašek zdůrazňuje, že se mu nelíbí to, že Andrej Babiš byl členem StB, a že kvůli všem kauzám pořád veřejně fňuká. Rovněž se mu nelíbí chování Miloše Zemana, proti kterému se ostře vymezuje.

Stane se z Haška příští Havel? Nedokážeme si ho představit v debatě například proti Václavu Klausovi staršímu, Okamurovi nebo Škromachovi. Každopádně se na to těšíme a doufáme, že se tak opravdu stane. On kandiduje!

Komu po tomto článku vyhládlo, má právo se kouknout na Smartyho vychytané snídaně, po kterých ho hlad zase přejde.

A zde se dozvíte, jak okrást stát o dva miliony korun.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu