Čaputová poprvé v Praze jako prezidentka: Politička požehnala demonstrantům, vypila pivo a zapařila na koncertě – G.cz
Vyhledávání

Čaputová poprvé v Praze jako prezidentka: Politička požehnala demonstrantům, vypila pivo a zapařila na koncertě

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

O nové slovenské prezidentce Zuzaně Čaputové nemáme prozatím žádné valné mínění, protože ji neznáme a nevíme, jaká je politička. Jistě však víme, že se jí podařilo vytrollit půlku republiky včetně prezidenta Miloše Zemana a Andreje Babiše tím, když na koncertu v Praze, který se konal na její počest, prohlásila, že má pochopení pro plný Václavák.

Rom Jeremy
Rom Jeremy 21.6.2019, 10:31

Čaputová podpořila demonstranty

Čerstvá slovenská prezidentka Zuzana Čaputová navštívila Českou republiku a tuzemští příznivci se rozhodli, že ji velkolepě přivítají, takže pro ni uspořádali koncert na Kampě u Mlýnské kavárny s názvem Zuzana není sama doma, čímž pravděpodobně chtěli odkázat na ženský pořad České televize, na který koukají jen líné ženy bez práce a maminky na mateřské dovolené. Zuzana Čaputová má navíc dnes narozeniny, takže se jednalo v podstatě jednalo o dárek. Čaputová se akce zúčastnila, a dokonce zde veřejě vystoupila na podiu.

V rámci projevu Čaputová nezapomněla zdůraznit, že Češi a Slováci jsou si stále velmi blízcí, a to na všech úrovních. S tímto výrokem samozřejmě nesouhlasíme, protože každý ví, že Slovensko nesnášíme mnohem víc než Brno. Slováci nám totiž berou práci a zasedávají nejlepší místa v hospodách a restauracích, takže své těžce vydělané peníze mnohdy nemáme ani šanci důstojně utratit. Na tento problém jsme již několikrát upozorňovali v minulosti. Čaputová rovněž připomenula, že nám fandila i v hokeji, pokaždé když slovenský tým vypadl na mistovství světa. My můžeme s klidným svědomím říct, že jsme Slovákům nikdy nefandili, protože většinou ze všech turnajů vypadli dříve než my.

Nejzásadnější částí projevu však byla ta o současných demonstrací, které pořádá spolek Milion chvilek pro demokracii. „Mám pochopení pro Václavské náměstí plné klidných lidí, protože jsem měla pochopení pro ta náměstí v Bratislavě. Spojuje nás totiž klidný tón, to je velmi důležité,“ prohlásila slovenská prezidentka a podpořila tak demonstranty proti Andreji Babišovi a Marii Benešové. Po těchto slovech musel Miloši Zemanovi a Jiřímu Ovčáčkovi vypadnout příbor z ruky, protože v den den dopoledne navštívila slovenská prezidentka Pražský hrad v rámci své první zahraniční cesty ve své funkci hlavy státu. Následně zavítala do Senátu, kde se setkala s předsedou Jaroslavem Kuberou (ODS) a posléze navštívila i Poslaneckou sněmovnu, ve které ji doprovázel Radek Vondráček (ANO).

Co se týče koncertu pro Čaputovou, tak se dočkala ještě pozdravu ze záznamu od Jiřího Suchého, a dokonce si připila pivem s Tomáše Halíkem. Posléze následovala soukromá akce v Mlýnské kavárně, kde se konala soukromá akce, které se zúčastnila česká elita. Dorazil Karel Schwarzenberg, Michael Žantovský, Marek Hilšer, Jiřina Šiklová nebo Miroslav Singer.

Takhle nějak by měl vypadat běžný čtvrtek v Praze, tedy pokud jste hlavou rozvojové země, kterou Slovensko bezpochyby je.

A zde vás překvapí líný influencer, kterému všechno platí jeho matka.

Podobné články

Doporučujeme

Další články