fb pixel Smějeme se s Adamem Vojtěchem: Velká galerie koláží odcházejícího ministra, kterého nahradí Prymula – G.cz
Vyhledávání

Smějeme se s Adamem Vojtěchem: Velká galerie koláží odcházejícího ministra, kterého nahradí Prymula

+ DALŠÍCH 8 FOTEK + DALŠÍCH 9 FOTEK

Z ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (ANO) se během letošní karantény v souvislosti koronavirem Covid-19 stal jeden z nejsledovanějších českých politiků, který to od médií i veřejnosti schytával ze všech stran. Toho si samozřejmě poctivě všímal i náš dvorní grafik Vain, který Vojtěcha využil jako zdroj své satirické inspirace.

Martin Miko
Martin Miko 21.9.2020, 11:44

Adam Vojtěch nás bavil

Odchod ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha nás samozřejmě velmi mrzí, protože se jednalo o mladého a nadějného politika, který byl vzdělaný a zároveň měl za sebou semifinále pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar.. Jedinečné, co myslíte? Nicméně život jde dál a my se už nemůžeme dočkat, až nám premiér Andrej Babiš oznámí jméno příštího ministra zdravotnictví. Prezident republiky Miloš Zeman v pondělí ve 14 hodin přijme na zámku v Lánech profesora Romana Prymulu, takže lze předpokládat, že příštím ministrem zdravotnictví bude právě on. Ostatně potvrdil to i premiér Andrej Babiš. Do funkce prý bude uveden už v úterý. Tak jim budeme věřit, že to zase nezmění, jako je to poslední dobou takovým nepěkným nešvarem, který se nám zde rozmohl.

Než se naše pozornost začne zaměřovat na vládního zmocněnce pro vědu a výzkum ve zdravotnictví a dostpravděpodobněministra Romana Prymulu, tak by bylo dobré si připomenout ty nejzásadnější koláže s Adamem Vojtěchem od našeho dvorního kolážisty Vaina, který zachycoval po celou dobu karantény.

Uvidíme, jak bude celá situace vypadat za vlády Romana Prymuly. Je totiž dost možné, že se šrouby utáhnou a bude znovu vyhlášen stav nouze. Je přece jen kromě profesora také plukovník! A pořádek a disciplína musí být, ne?! Co vy na to, pane premiére, budete konečně naslouchat?

Podobné články

Doporučujeme

Další články