fb pixel Chemtrails byl náš nejlepší marketingový tah, míní výrobci octa – G.cz
Vyhledávání

Chemtrails byl náš nejlepší marketingový tah, míní výrobci octa

Chemtrails na nás útočí vždy a všude. + DALŠÍCH -1 FOTEK

Velké odhalení v octářském průmyslu proniklo na internet skrze anonymní portál WikiLeaks. Během každoročního setkání Mezinárodního svazu výrobců octa vyšla najevo nečekaná fakta. Týkají se souvislostí mezi chemtrails a octem. Setkání octářů bylo opředeno mnoha tajemstvími a neobjasněnými fakty, které se nám podařilo postupně rozklíčovat. Svět už nikdy nebude jako předtím.

Martin Miko
Martin Miko 20.7.2018, 08:48

Tajemství octa je prolomeno

Na WikiLeaks pronikly dlouho utajované záběry z mezinárodního svazu výrobců octa. Ten byl veřejně nepřístupný, avšak naší redakci se podařilo pohovořit s jednatelem malé firmy na výrobu octa z Bedlové, který promluvil o projevu předsedy svazu Jacoba Kopfsteina, který vládne americkému trhu s luxusním vinným octem. Ten během své úvodní řeči otevřeně přinesl zásadní informaci, která zarazila všechny přítomné v konferenčním sále hotelu Grange Tower Bridge v Londýně.

64letý velkooctář židovského původu přiznal, že mezi lety 2005 až 2008 byla jeho firma v úpadku a přemýšlel, že své podnikání ukončí. „Potácel jsem se v depresích a přemýšlel o sebevraždě,“ uvedl smutně během proslovu a pokračoval v řeči. „Jediným mým vysvobozením byl pobyt v přírodě, kde jsem pravidelně relaxoval a nemyslel na práci. Během pikniku na louce v blízkosti svého domu jsem si lehnul do trávy a pozoroval nebe. A v tu chvíli mě napadlo, jak vyřešit všechny své problémy,“ dodal s ironickým úsměvem na rtech.

Během sedmi let totiž prodej octa neustále nazrůstá. Za vším stojí jeho praktické využití. Nepoužívá se pouze jako potravinářská přísada a konzervační činidlo. „Dlouho jsme přemýšleli, kam posunout využití octa kromě uplatnění v potravinářství. Když se ho naučili používat hospodyňky jako bio čistící prostředek, tak jsme přemýšleli, kam jej dál rozšířit, a myslím, že jsme na to přišli,“ připojil na závěr proslovu Jacob Kopfstein a za bouřlivého potlesku odešel z podia. Kopfstein měl na mysli pravděpodobně tzv. octování.

Dle několika alternativních webů je octování neboli vyváření octa jediným a účinným způsobem, jak se zbavit znečištěného nebe od chemtrails (= kondenzační stopy plná nebezpečných chemikálií objevující se za motovovými letadly ve výšce 8 až 12 kilometrů). Chemtrails údajně způsobují vážné zdravotní problémy, jelikož obsahují prudké jedy, oxidy hliníku, bauxitu apod. „Stačí tedy pouze vytvořit pár konspiračních videí na Youtube a založit pár konspiračních webů s touhle tématikou, a octový trh si rázem získá nové zákazníky,“ prozrazuje marketingový specialista Zbyněk Dobrák.

Octování v Čechách

Čeští propagátoři octování uvádějí, že nejúčinnějším odstraňovačem chemtrails je právě kvasný český ocet, jehož cena se pohybuje kolem 10 korun za litr. V Asii je pro změnu propagován ocet rýžový, který se v tamnější oblasti vyskytuje nejvíce. V USA se naopak doporučuje pouze vinný ocet, který má dle tamních konspirátorů nejvíce aniontů a dokáže zcela jistě zneutralizovat kladně nabité molekuly na obloze. A navíc je zcela bez zápachu.

Octovat se doporučuje v rychlovarné konvici na balkóně nebo na volném ohni v kotlíku pod širým nebem. „Spočítali jsme, že když lidem podprahově sdělíme, že litr octa vyčistí nebe v okruhu několika kilometrů, tak v případě, že bude jeden octař vařit průměrně 2 až 3 litry octa denně a že můžeme počítat s Facebookovou skupinou Chemtrails CZ, která čítá přes 6 000 fanoušků, jsme schopni za těchto okolností prodat o 30 % více octa než při zavařovací sezóně,“ uvedla vedoucí ekonomického odboru nejmenované octárny Věra Tomášová.

Čeští ‚octaři‘ nad celým octováním vyzráli a vymysleli jednoduchý trik, jak si celý proces usnadnit. „Když je venku teplo a sucho, tak octem poléváme rozpálené silnice a chodníky,“ prozradil kutilskou vychytávku zkušený octař Lukáš N. z Kladna.

Redakci G.cz se podařilo odkrýt záhadu chemtrails – a kterou konspirační teorii odkryjeme příště? Napište nám!

A zde si přečtete o tom, jestli se Miloš Zeman dožije příštích voleb.

Podobné články

Doporučujeme

Další články