fb pixel Slovenská církev měla pravdu: Satan je žena! Zuzana Čaputová podpořila Babiše – G.cz
Vyhledávání

Slovenská církev měla pravdu: Satan je žena! Zuzana Čaputová podpořila Babiše

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Nechceme nic říkat, ale opět jsme měli pravdu, když jsme vás varovali před novou slovenskou prezidentkou, o které jste nic nevěděli, ale přesto jste ji měli rádi, protože neměla tři brady a dvě promile. Zuzana Čaputová totiž podporuje našeho premiéra Andreje Babiše. Prohlásila o něm, že je dobrý manažer a politik v rozhovoru pro Seznam Zprávy. My jsme vám to říkali, že to celé byla kampaň.

Rom Jeremy
Rom Jeremy 17.4.2019, 11:38

Babiš byl pochválen slovenskou prezidentkou

Slovenská církev a my jsme měli pravdu s tím, když jsme říkali, že o Čaputové prozatím nic nevíme, takže není správné ji vyzdvihovat v médiích a na sociálních sítích do nebes. Bylo sice pěkné, že se před volbami zachovala liberálně, když propagovala sňatky homosexuálních párů, na druhou stranu to z ní nedělá svatou ženu.

Čaputová nás velmi negativně překvapila tím, když podpořila v rámci rozhovoru pro server Seznam Zprávy našeho premiéra Andreje Babiše, o kterém řekla, že je bezpochyby dobrý manažer a politik. Zdá se, že Slováci mají vše podobně zkreslené jako my Češi. Ani jeden nevidí pořádně přes plot toho druhého, ale i tak soudí. Rovněž si mnoho z nás Čechů před volbami myslelo, že je tato sympatická právnička super a podobné je to i v případě Čaputové a jejího názoru na Andreje Babiše. Vidí jeho dobré PR na sociálních sítích, stejně jako my jsme viděli dobré vystupování bývalého slovenského prezidenta Andreje Kisky, o kterém jsme si rovněž mysleli, že je "v pohodě", ale sami Slováci si podle průzkumů mysleli něco jiného.

I pro nás je samozřejmě tento postoj Čaputové obrovským překvapením, obzvláště když se v minulosti vymezovala vůči slovenským populistům jako je Robert Fico, kterého kritizovala za některé jeho kroky v rámci daňových úlev a v souvislosti s vraždou investigativního novináře Jána Kuciaka. Otázkou je, jestli chce Čaputová působit jako diplomat, který si nechce ve své pozici zpočátku nikoho naštvat, nebo jestli něco takového prohlásila na základě své neznalosti.

Postoj slovenské prezidentky je pro některé lidi šokující, protože český premiér je trestně stíhaný a jeho střet zájmů je řešen dokonce na evropské úrovni.

Vzpomeňme také na řadu Babišových oponentů, kteří během slovenských prezidentských voleb vychvalovali Čaputovou na Twitteru do nebeských výšek. Po tomto "osudném" rozhovoru tomu už tak pravděpodobně nebude.

A zde vás potěší, že Jaromír Soukup se chce stát českým prezidentem.

Podobné články

Doporučujeme

Další články