Make Czechia great again: Jaromír Soukup oznámil kandidaturu na příštího prezidenta – G.cz
Vyhledávání

Make Czechia great again: Jaromír Soukup oznámil kandidaturu na příštího prezidenta

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Zdá se, že mámě o zábavu opět na několik let dopředu postaráno. Nejprve to sice vypadalo tak, že se multifunkční moderátor TV Barrandov Jaromír Soukup po založení svého Hnutí List Jaromíra Soukupa nesetkal s pozitivními ohlasy, a tak se vrátil zpět k moderování, jenže nakonec je vše jinak. V roce 2023 se totiž chce ucházet o prezidentské křeslo.

Martin Miko
Martin Miko Aktualizováno 16.4.2019, 12:04

Soukup prezidentem? Možná v roce 2023!

Po barrandovském Silvestru na konci loňského roku jsme byli přesvědčeni o tom, že nás už nic nepřekvapí, jenže opak je pravdou. Nejprve následovalo lednové zrušení několika Soukupových pořadů a následné sebevědomé ohlášení vstupu do politiky se svým hnutím List Jaromíra Soukupa, což se ukázalo jako nafouknutá bublina, jelikož lidé o politika Soukupa neměli zájem, což byla chybná domněnka, protože v pondělí 15. dubna 2019 (toto datum si zapamatujte) oznámil mediální magnát své zásadní životní rozhodnutí.

"Když jsem viděl tu velkou podporu ze strany veřejnosti, tak jsem přemýšlel, že to stojí za zvážení. A rozhodl jsem se, že to v tom roce 2023 opravdu zkusím," oznámil muž mnoha talentů na FB stránce své televize TV Barrandov.

Vypadá to tak, že se máme opět na co těšit. Jaromír Soukup k této myšlence zřejmě došel díky svému pořadu Týden s prezidentem v rámci, kterého pravidelně hovoří s českým prezidentem Milošem Zemanem na aktuální témata.

Na kandidaturu Soukupa rychle zareagovala sázková kancelář Maxi-Tip, která vypsala kurz na jeho vítězství 33:1. Podle bookmakerů kanceláře tak má větší šanci než např. senátor Jiří Čunek (1:34), ekonom Jan Švejnar (1:41) nebo předseda SPD Tomio Okamura (1:45). Největšími favority podle kanceláře jsou senátor Pavel Fischer (1:7), poslanec Václav Klaus ml. (1:9) a exprezident Václav Klaus (1:16)

Reakce pod tímto velmi zásadním oznámením na sebe samozřejmě nenechaly dlouho čekat. Vzkazy typu: "Dnes není Apríl!" nebo "Česká republika Jaromíra Soukupa," nebyly výjimkou, ale spíš pravidlem.

Otázkou je, co k tomuto jednání Soukupa vede. V minulosti sice tvrdil, že do politiky nepůjde, ale rok 2019 je pro něj v tomto ohledu zlomový. Naproti tomu rok 2023 je ještě daleko a do té doby se může stát spousta věcí.

Každopádně od tohoto čtvrtka se můžeme na TV Barrandov těšit na pořad Týden s prezidenty, jak jsme si přečetli na internetech. Jo a bude Kateřina Brožová potenciální první dáma? Co se stane s pořady Jaromíra Soukupa, když se stane prezidentem? No uvidíme!

A zde vás překvapí zběsilé kojilky, které se rozhodli krmit své děti v bance.

Podobné články

Doporučujeme

Další články