fb pixel Král Mirek slaví 63: Galerie Topolánkových TOP tweetů, která vás přesvědčí, že u něj je svět ještě v pořádku – G.cz
Vyhledávání

Král Mirek slaví 63: Galerie Topolánkových TOP tweetů, která vás přesvědčí, že u něj je svět ještě v pořádku

+ DALŠÍCH 10 FOTEK + DALŠÍCH 11 FOTEK

Býval předsedou vlády, předsedou ODS i předsedou Rady Evropské unie. Po odchodu z politiky se v roce 2018 pokusil stát se prezidentem, jenže lidé ještě nezapomněli na některé jeho škraloupy z minulosti, takže neuspěl. Život jde ale dál a vsetínský rodák Mirek Topolánek, který dnes slaví své 63. narozeniny, ze scény nemizí.

Martin Miko
Martin Miko 15.5.2019, 12:14

Nejúspěšnější předseda ODS

Kdyby neexistoval Kalousek, jeho místo by s velkou pravděpodobností plnohodnotně zastoupil Mirek Topolánek, takže se nedivte, že k němu, stejně jako k tolik nenáviděnmu expředsedovi TOP 09, máme vřelý vztah. Topolánek, též zvaný Topol, patřil ve své době k nejúspěšnějším politikům ODS. Vzpomeňme na rok 2006, kdy se konaly volby do Poslanecké sněmovny a Občanská demokratická strana tehdy získala neuvěřitelných 35,38 %. O takovém čísle by si mohl nechat zdát i Andrej Babiš.

Vzhledem k tomu, že má Mirek Topolánek dnes 63. narozeniny, rozhodli jsme se mu prohrabat v Twitteru a vytáhnout na světlo boží jeho nejtrefnější a nejvtipnější příspěvky. Loni v tento den jsme se zaměřili na Mirkovy přešlapy, kterých ve své době neměl málo. Nyní to ale vypadá, že si prostě v klidu točí Topol show, seká latinu a přiléhavě glosuje dění kolem nás. Přesvědčit se o tom můžete tady:

A zde je 5 důvodů, proč bychom měli letos konečně ve volbách zvolit Petra Cibulku.

Podobné články

Doporučujeme

Další články