fb pixel Nejste náhodou ruský fízl? 5 důvodů, proč by měl Petr Cibulka už konečně dostat nějakou politickou funkci – G.cz
Vyhledávání

Nejste náhodou ruský fízl? 5 důvodů, proč by měl Petr Cibulka už konečně dostat nějakou politickou funkci

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

V českém politickém éteru neexistuje snad žádný jiný člověk, který by si zasloužil nějakou politickou funkci víc než Petr Cibulka. Tento věčný bojovník s agenty KGB a GRU sice zní v televizním vysílání jako naprostý blázen, jenže toho možná ví mnohem víc, než si myslíme. Bohužel vše podává podivnou formou, jež je na úrovni konspiračního teoretika s alobalovou čepicí na hlavě.

Martin Miko
Martin Miko 15.5.2019, 08:57

Nechte mluvit Cibulku!

Neúspěšný politik a aktivista Petr Cibulka je s velkou pravděpodobností držitelem světového rekordu za nejdelší název politické strany v historii lidstva. Většina lidí zná však název jeho hnutí jako Volte Pravý Blok nebo Pravý Blok. Nezapomeňme, že se jedná o muže, který to neměl zrovna lehké, jelikož byl za minulého režimu hned několikrát ve vězení a mnohdy šlo o opravdové banality. Po revoluci ho zřejmě poznamenal fakt, že mnoho komunistů a jejich sympatizantů si udrželo pozice nebo dokonce stoupli ve společnosti ještě mnohem výš.

My si myslíme, že Cibulka si ve volbách zaslouží už konečně získat nějakou funkci, protože s tímto člověkem je obrovská zábava a milujeme každý jeho výstup v televizi. Máme 5 pádných argumentů pro naše smělé tvrzení...

1. Byl ve vězení kvůli jídlu

Vězením samozřejmě nemyslíme jeho manželství s Hanou Marvanovou, ale roky ztracené v komunistických žalářích. Svobodu ztratil například kvůli tomu, že v pražské restauraci U Bubeníčků prohlásil, že tam mají bordel, který je možný jen v komunismu. Reagoval na to, že v půl jedné byly vyprodány všechny obědy. Za to si odseděl 7 měsíců. Do vězení se dostal i za pořádání koncertu Jaroslava Hutky ve svém bytě. Za tuto banalitu dostal dva roky.

2. Je vytrvalý

Musíme uznat, že Petr Cibulka se nikdy nevzdává, protože už mnoho let kandiduje v podstatě ve všech volbách, které existují. Podezříváme ho však z toho, že si chce užít rozhovor v televizi a v rádiu, kde moderátorům i konkurenci opět rád vysvětlí, kdo je skrytý agent a jak spolehlivě poznat ruského fízla.

3. Ovládá siderické kyvadlo

Petr Cibulka si s sebou za každých okolností bere do televize informační siderické kyvadlo, díky kterému spolehlivě odhalí každého nepřítele, špióna, komunistu či estébáka. Při rozhovorech velmi rád upozorňuje na to, že rád veřejnost naučí toto kyvadélko používat, protože jemu samotnému pravděpodobně mnohokrát pomohlo. Divíme se, že ho ještě nezačal ve velkém prodávat.

4. Potřebuje peníze na nový web

Zkuste navštívit Cibulkův stoletý web, jenž v rámci svých rozhovorů Petr Cibulka pravidelně zmiňuje. Jeho stránky obsahují nejen tuny textu, ale například i anketu s otázkou, jestli existuje Bůh. Kdyby byl zvolen, mohl by si z náhrad zaplatit zbrusu nové stránky, které by se třeba daly otevřít i na mobilním telefonu.

5. Nebudeme se nudit

Kdybychom Cibulku zvolili, nuda by rozhodně nebyla. Jen si to představte. Každý den bychom poslouchali vyprávění o ruských fízlech a siderickém informačním kyvadle.

Také si myslíte, že by měl Petr Cibulka konečně dostat nějaké to teplé místečko, na kterém by nenarazil na žádné ruské fízly? My ano. Tak držíme palce!

A zde jsou všechny klasické hlášky Miloše Zemana, které se nám zaryly v paměti.

Podobné články

Doporučujeme

Další články