Gay Brumbál, slovo "nečar" a dalších 8 důvodů, proč Fantastická zvířata nikdy nebudeme milovat stejně jako Harryho Pottera

katerina.horakova, 23.03.2019, 13:03

Přátelé, upozorňujeme rovnou - následující text je plný temných spoilerů souvisejících s prvními dvěma díly série Fantastická zvířata, a tedy určený především fanouškům Harryho Pottera, kteří obojí už viděli. Do této skupiny se řadí i část naší redakce, a protože jedničku "Zvířat" dávají 23. března večer na Nově, rozhodli jsme se sesumírovat, proč nás celý tenhle producentský kalkul vlastně strašně štve...

Ne zas tak Fantastická zvířata a kde je nehledat

Nepřátelé Harryho Pottera, dejte si pozor, tady pro vás není místo! A když říkáme tady, máme na mysli tento článek, neboť v něm jsme naše vnitřní potterofily pustili úplně na volno. 23. března v magických 20.20 na Nově poběží snímek Fantastická zvířata a kde je najít, což je první díl nové série ze světa brýlatého čaroděje.

Ten měl kinopremiéru před 3 lety a rozdělily skalní fandy Pottera na dva tábory. První byl ochoten odpouštět menší i větší chyby výměnou za to, že se bude moci skrze nové filym vracet do milovaného fantasy světa J. K. Rowling. Druhý odmítl přistoupit na špinavou hru penězchtivých producentů a očividné ždímačce peněz se nebojí vyčíst i sebemenší přešlap. My jsme ze skupiny B. Nečekaně.

A tak jsem si takhle o víkendu řekli, že nám nezaškodí trocha adrenalinu, když se nad milými Fantastickými zvířaty zase jednou rozčílíme a všechny jejich chyby dáme pěkně dohromady. Upozorňujeme, že následující galerie je narvaná spoilery a bude dávat smysl hlavně těm, kteří už viděli i druhý díl FZ.

A kdo nemá dost fanouškovského rýpání, může se ještě podívat, jak jsme před časem rozebírali rozdíly mezi filmy a knihami o Harrym Potterovi.

Komentáře

Doporučeno pro vás