fb pixel Desatero pražské kavárny – G.cz
Vyhledávání

Desatero pražské kavárny

Dělej si legraci z Miloše Zemana Pamatuj, že kdo volí tuhle jitrnici, je idiot Soros tě platí, Sorose poslouchej Nezapomeň pít hodně kávy + DALŠÍ 1 FOTKA

Ačkoliv Pražská kavárna prohrála se svou nastrčenou loutkou Drahošem nedávné prezidentské volby, stále tu je a stále kuje pikle proti obyčejným a tvrdě pracujícím lidem.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 8.2.2018, 07:25

Kdo je ta Pražská kavárna, sice nikdo neví, ale to neznamená, že členové nemají své desatero, kterého se drží.

1. Chovej se maximálně povýšeně ke komukoliv, kdo není tak chytrý jako ty a kdo volí Zemana, Babiše a Okamuru.

2. Plň příkazy Evropské unie a s nadšením vítej imigranty. Možná rovnou konvertuj k islámu.

3. Nikdy plebsu nepřiznej, že imigranti jsou spiknutí elity, že Soros řídí zeměkouli a že tě platí USA.

4. Každý den Uctívej Kalouska, neboť on je tvůj Bůh a jen on tě dovede ke světlým zítřkům. Slepě mu důvěřuj a uctívej ho jako svého vůdce.

5. Házej špínu na každého, kdo se přibližuje běžným lidem. Třeba na Zemana, který se přibližuje běžným lidem tím, že je vulgární a pořád nalitej.

6. Škatulkuj, škatulkuj a ještě jednou škatulkuj. Když někdo volil Okamuru, znamená to, že je to lehce zmanipulovatelný debil, který maká na směny ve fabrice, je zadlužený, kam se podívá, a jeho koníčkem je hospoda.

7. Nikdy nesmíš pracovat rukama. Buď parazitem společnosti. Nejlépe se napakuj v nějaké neziskovce, protože v neziskovkách je nejvíc peněz. To ví každý přeci. Název „neziskovka“ je jenom zástěrka pro holotu.

8. Prosazuj zavedení Eura, kudy chodíš, a netrpělivě čekej, až se to stane a naše země v ten moment Exploduje. Každý totiž ví, že jakmile přijmeme Euro, tak explodujeme.

9. Uplácej média. Posílej peníze do České televize, aby manipulovala s davem přesně tak, jak potřebuješ.

10. Pij hodně kafe. Jednou jsi v tý Pražský kavárně, tak se podle toho chovej. A to, že ti kafe nechutná, to není žádný argument. Ani to, že nejsi z Prahy.

A tady zjistíte, že Pražská kavárna po volbách ukončuje svou činnost a stěhuje se do zahraničí.

Podobné články

Doporučujeme

Další články