fb pixel Pražská kavárna po prezidentských volbách ukončuje svou činnost a přesouvá se do zahraničí – G.cz
Vyhledávání

Pražská kavárna po prezidentských volbách ukončuje svou činnost a přesouvá se do zahraničí

symbol elitářství Václav Havel - modla pražské kavárny Míla to dokázal Hradní putyka rulez + DALŠÍ 1 FOTKA

Znovuzvolení Miloše Zemana za prezidenta byla velká rána pro pražskou kavárnu. Tajemná organizace elitářů, umělců a intelektuálních pozérů proto oznámila ukončení své činnosti a přesun některých členů do zahraničí.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 30.1.2018, 08:47

Pověstmi opředená pražská kavárna, jejíž členové popíjejí celý den kafe, vítají imigranty a ukájejí se nad fotografií Václava Havla a to je vlastně všechno, byla konečně pokořena. Miloš Zeman, který pražskou kavárnu stvořil, ji tedy nakonec i sám pohřbil.

Ačkoliv nikdo neví přesně, kdo je vlastně členem pražské kavárny (dokonce o tom neví ani její členové), nám se podařilo získat vyjádření některých z nich.

„Je to hrůza, co se stalo. My jsme se shodli, že dál už to prostě nejde. Nemáme na to sílu. Člověk se o něco snaží, poučuje ty hloupější, šíří odkaz Václava Havla, spřádá plány na ovládnutí světa, peníze získává nepoctivě, protože jak člověk nestojí u pásu, je nepoctivec, pletichaří a dívá se na ostatní z patra a nastrčí spolu se spoluprací Evropské unie do voleb svou loutku a oni ho přehlasují. Tento národ je ztracen,“ posteskl si pan Antonín, kavárenský povaleč, intelektuál a elitář, který nikdy nemakal rukama.

„Asi to tady zabalím. To nemá cenu. To je házení perel sviním. Když chtějí na Hradě burana, tak ať ho tam mají. Já mám na práci lepší věci, než řešit prezidenta a vidláky. Já musím za Sorosem pro notičky,“ nechtěl se s námi příliš bavit další kavárník, pan Jindřich.

Zatímco pražská kavárna pláče, hradní putyka slaví.

„Konečně se národ spojil a podařilo se nám tu pražskou kavárnu zadupat do země. Tady je vidět, že slušní Češi, kteří tvrdě pracují a nechtějí tu žádné uprchlíky, mají stále moc něco změnit. Tedy respektive nezměnit,“ smál se pan Vlastimil z hradní putyky natolik vehementně, že mu slina z úst potřísnila montérky a ukápla i na špinavou holínku.

„Miloš, Miloš, Miloš, Miloš,“ provolával další slušný Čech z hradní putyky, když jsme se ho zeptali, co si myslí o tom, že národ je rozdělen.

Pražská kavárna tak tedy oficiálně končí svou činnost a nám nezbývá, než se smířit s hradní putykou a popřát jí hodně štěstí do budoucna.

A tady se dozvíte, jak rozeznáte sluníčkáře a havloidy od běžných lidí.

Podobné články

Doporučujeme

Další články