fb pixel 5 nesmyslů, za které ženy utrácejí peníze. Naprosto zbytečně – G.cz
Vyhledávání

5 nesmyslů, za které ženy utrácejí peníze. Naprosto zbytečně

Žijeme ve 21. století. Ve století, kdy ženy mají volební právo, mohou vlastnit majetek, chodí do práce, vydělávají peníze a mají právo říci NE.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 10.11.2017, 08:30

Ženy, které vydělávají peníze, se cítí sebevědomě a mají samy ze sebe dobrý pocit. Ten hřejivý a dobrý pocit ze sebe samé jim samozřejmě přejeme, ale je třeba si přiznat, že ženy s financemi nakládat neumí. Otázkou do pléna zůstává, zda ženám zanechat právo na to vlastnit větší finanční obnos, neboť pravda je taková, že drtivou část svých volných finančních prostředků žena utratí za kraviny.

1. Manikúra

Nabarví vám tam nehty, nalakují, popřípadě vám nalepí nehty gelové. Paráda. K čemu to je dobré? K ničemu. Je to hnusný a dlouhé gelové nehty znesnadňují běžné drobné manuální činnosti. V podstatě se za peníze ženy hyzdí a znepříjemňují si život. Na utírání zadku si musí najmout externistu, aby si nehty nezlomily či neušpinily.

Úprava nehtů není samozřejmě nic zbytečného. Nehty jsou jednou z vizitek člověka. Nicméně dlouhé nehty se dají okousat zadarmo (i záděra se dá vykousnout) nebo přinejhorším zastřihnout nůžtičkami. Špínu za nehty si vydlabete párátkem.

Projeli jsme za vás internet a prostudovali si cenovou nabídku. Například za tzv. Gel Color (permanentní lakování nehtů) zaplatíte krásných 580 Kč. Další dvě stovky stojí odstranění. Za to byste si koupily karton cigaret, solidně zakalily jeden večer v hospodě nebo si koupily dvacet pískomilů.

2. Kadeřnice

Žena dopoledne zahlásí, že jde ke kadeřnici, vrátí se večer, vypadá úplně stejně, ale stálo ji to litr. Žena je navíc většinou rozladěná z toho, že si její muž nevšiml té bombastické změny, kdy si nechala odvážně vlasy zkrátit o centimetr a místo třech melírů si tentokrát skoro punkově nechala udělat čtyři melíry. Vyhozený prachy.

Za jeden tisíc korun si můžete koupit 30 litrů benzinu, můžete v hospodě zakalit ještě víc než za osm stovek anebo si koupit 50 kilo cementu.

3. Boty

Přecházíme k těžšímu kalibru. Člověk obuv samozřejmě potřebuje. Ideální je mít jeden pár bot na zimu, jeden na jaro, na léto žabky či sandále a jedny společenské boty. Pokud je dotyčný sportovec, tak potom přidat ještě obuv na sport či jiný koníček.

Co ale rozhodně člověk nepotřebuje, je narvaný botník botami, které žena ani neměla na sobě a nikdy mít nebude.

Američtí vědci zjistili, že žena utratí polovinu své výplaty za boty a kabelky (tato informace není ještě oficiálně potvrzena, a asi ani nikdy nebude), tím pádem nelze vyčíslit konkrétní částku. Jisté je, že ženy utrácí za boty hodně peněz. Za boty, které nenosí.

4. Diety

Krabičkové diety, čtverečkové diety, proteinové diety, spalovač tuků, Express dieta a další jim podobné. Stojí to hrozný prachy.

Dnešní žena je chudák, který žije ve fašistickém diktátu rachitických módních lobby, kdy jediná správná žena je taková, na jejímž hrudníku se dá nastrouhat sýr. Žena krev a mlíko není v kurzu, takže je potřeba dosáhnout dokonalosti a být přitažlivá.

A přitom by se stačilo zeptat chlapa, který by řekl, že vyzáblé ženy jsou hnusné. To ale žádnou ženu z nějakého důvodu nenapadne, a proto utrácejí prachy za předražené „stoprocentně účinné“ hubnoucí metody. K čemu? K ničemu. Pokud není žena tlustá, hubnout nepotřebuje. Pokud je tlustá, tak stačí, aby nežrala a občas se hýbala.

Taková pětidenní proteinová dieta, po které shodíte úctyhodných deset deka, stojí 1500 Kč. Za to byste si mohli koupit třeba 5 kusů knížky Padesát odstínů šedi. I když v tom případě ty prachy radši vražte do té proteinové diety.

5. Esoterika

Ženy inklinují k esoterice mnohem více než muži. Je to proto, že jsou to čarodějnice. Každá správná moderní žena má svého kartáře, věštce z křišťálové koule, odborníka na horoskop, šarlatána, mastičkáře, černokněžníka a jednoho krásného dne shoří na hranici.

Nicméně tyto ‚eso-kraviny‘ stojí celkem dost peněz a jednomu to trhá srdce, když se dozví, kolik žena zaplatila, aby jí kartářka vyčetla z karet, že se bude mít dobře, bude bohatá a spokojená.

Čarodějové a šarlatáni jdou s dobou a dokážou vykládat karty i přes SMS zprávy nebo e-mail. Za to, že pošlete SMSku se svým datem narození a obratem vám přijde zpráva, že karty prozradily, že umřete na AIDS, zaplatíte 46 korun. Výklad karet mailem stojí až 1300 Kč. Do formuláře napíšete své jméno, co chcete, aby šarlatán zjišťoval, a co chcete, aby nakonec zjistil. V podstatě si zaplatíte to, co chcete slyšet.

Cena osobního výkladu karet se liší podle schopnosti a morálního kreditu šarlatánky, do jaké míry je jí blbý si od vás brát prachy za nic. Obecně je to tak zhruba 300 Kč za otázku.

Za jednu otázku u šarlatánky tedy zaplatíte 300 Kč. Za to se dá koupit deset vonných stromečků do auta.

No a TADY se můžete podívat na 11 důkazů, že jsou ženy iracionální.

Podobné články

Doporučujeme

Další články