fb pixel 8 typů mužů, za které by se žena neměla nikdy provdat – G.cz
Vyhledávání

8 typů mužů, za které by se žena neměla nikdy provdat

Chcete skoncovat se samotou a začít se zase párovat? Ale s kým?

Bianca Johnsson
Bianca Johnsson 5.5.2016, 17:11

1. Mamánek

To jsou muži, jejichž pupeční šňůra, jež jsou připoutáni k matce, může být až několik kilometrů dlouhá a desetiletí stará. Čili neschopnost postavit se na vlastní nohy do vysokého věku. Smiřte se s tím, že v podstatě plníte roli matky s rozšířenými funkcemi.

ht_stanley_thornton_jr_baby_ll_111020_wblog abcnews.go.com

2. Strýček Skrblík a pan Rozhazovač

Ať si feministky říkají, co chtějí, ale muž je odjakživa živitel rodiny. Kdo jiný by se o vás a o vaše dítě měl postarat, až budete v požehnaném stavu? Člověk, který není schopen uživit ani sám sebe, nebo naopak na vás šetří, kde se dá, nebude ani dobrý otec, ani dobrý manžel.

obr

3. Samotář

Možná si říkáte, že pokud nemá žádné přátele, nevadí. Alespoň se bude více věnovat vám. To je hezké, ale časem vás to omrzí a dojde vám, že pokud není schopen najít a udržet si alespoň pár přátel, nebude časem vycházet ani s vámi. A za další – poměrně dost vás ohrožuje společenskou izolací.

obr

4. Neférový hráč

Neférový hráč přemýšlí nebo vás záměrně vtahuje do uměle vytvořených situací jenom za účelem, aby vás veřejně ponížil. Muž, který miluje, nebude nikdy schopen ani jen přemýšlet o takových věcech, natož je uskutečňovat. Takový člověk k vám nemá úctu.

obr

5. Drzoun

Muži, kteří jsou drzí na obsluhu v restauraci, na úřednice, prodavačky atd. Zkrátka buran, který se neumí chovat. Neúcta k cizím lidem se může proměnit v neúctu k vám a to je začátek konce.

obr

6. Chodící komplex

Jen velmi zakomplexovaní jedinci si nedokážou udělat srandu sami ze sebe. To by až tak nevadilo, ale po čase zjistíte, že i sebemenší rýpnutí, které si nemusíte ani uvědomit, vám vrátí tisícinásobně hůř.

obr

7. Chytrolín

Chytrolín je neochotný přizpůsobit se jakékoliv autoritě. Z práce ho už několikrát vyhodili, protože nedokáže pochopit, že není mistr světa. Na co vám je muž, který se rád hádá a musí mít vždy navrch?

obr

8. Sobec

Nedbá vašich nároků a nenaslouchá vám? Ve vztahu by se měly dělat kompromisy. Nikdo není dokonalý. Jestliže spolu chcete vyjít, měl by být schopen vás vyslechnout a promluvit si a ne vás ignorovat nebo vás rovnou odpálkovat.

obr

A TADY máte 33 znamení, podle kterých poznáte skutečného alfasamce.

Podobné články

Doporučujeme

Další články