fb pixel Zmatený Zeman si spletl sjezd KSČM se zasedáním ÚV KSČ. Chtěl poslat zvací dopis Sovětskému svazu a nabádal proletáře, aby se spojili – G.cz
Vyhledávání

Zmatený Zeman si spletl sjezd KSČM se zasedáním ÚV KSČ. Chtěl poslat zvací dopis Sovětskému svazu a nabádal proletáře, aby se spojili

Milouš Jakeš? Semelová si při proslovu Miloše Zemana toužebně drásala rodidla To se líbí Vladimir Putin Co by na to asi říkal soudruh Stalin? + DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

O víkendu se konal v Nymburku sjezd KSČM, na kterém si delegáti volili nové vedení. Z nějakého důvodu se sjezdu zúčastnil i prezident Miloš Zeman, který na sjezdu přednesl velmi nezvyklý projev. Politologové se shodují, že si Miloš Zeman zřejmě spletl sjezd KSČM se zasedáním Ústředního výboru KSČ.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 23.4.2018, 16:04

Přinášíme vám záznam z proslovu Miloše Zemana na sjezdu KSČM:

- Moderátor sjezdu předává slovo Miloši Zemanovi, který stojí na kraji pódia. Ten přichází k řečnickému pultíku. Lidé v sále ani nedutají.

- Miloš Zeman stále přichází k řečnickému pultíku. Už je v třetině cesty. Lidé v sále začínají být netrpěliví.

- Miloš Zeman už je v polovině cesty. Musel se na chvíli posadit na Jiřího Ovčáčka, který mu ochotně udělal kozu. Lidé v sále ztrácejí pozornost.

- Miloš Zeman je již za polovinou cesty. Moderátor se snaží udržet pozornost publika tím, že vykládá košilaté vtipy.

- Miloš Zeman je téměř na dosah pultíku, když tu si opět sedá na Jiřího Ovčáčka. Moderátor vyrábí z nafukovacích balónků žirafu.

- Moderátor ještě stihnul předvést karetní kouzlo, když tu se Miloš Zeman konečně dopotácel k řečnickému pultíku.

- „Milé soudružky, milí soudruzi,“ začal Miloš Zeman zostra a celé publikum si tím najednou získal na svou stranu.

- „Děkuji soudruhu Jakešovi, že mi předal slovo,“ pokračuje Zeman a sálem se v ten moment nesla mírná nervozita. Jiří Ovčáček se diskrétně naklání k Miloši Zemanovi a něco mu šeptá do ucha.

-„Filip? Ty vole, co je s Jakešem?“ diví se Zeman. Ovčáček opět Zemanovi něco šeptá.

- „To je jedno. Prostě je mi ctí promluvit tu přímo k vám na vašem zasedání, milé soudružky a milí soudruzi,“ pokračuje Miloš Zeman a v sále už je zase příjemná nálada.

- „Vypadá to, že naše společnost schází z cesty. Je třeba, aby na to dohlédl náš proletariát. Naši přátelé ze Sovětského svazu chtějí nějaké výsledky,“ hřměl Miloš Zeman. Jiří Ovčáček mu opět cosi šeptá do ucha.

- „Ale já na to seru, že se Sovětský svaz rozpadl. To říkají oni. Ve skutečnosti se nic nezměnilo,“ obořil se Miloš Zeman na Ovčáčka.

- „Milí soudruzi. Jsme svědky toho, jak podvratné živly podkopávají zásady naší socialistické republiky,“ rozohnil se Miloš Zeman. Z publika se v ten moment ozval mohutný potlesk a o řečnický pultík pleskly navlhlé kalhotky, které po Zemanovi hodila vzrušená soudružka Semelová.

- „Imperialistická svoloč ze Západu nás chce zatáhnout do svého dekadentního a zvrhlého způsobu žití. Tomu musíme zabránit. My musíme bránit odkaz soudruha Stalina,“ zrudnul Miloš Zeman a zuřivě gestikuloval.

- „Mílo, vem si mě tady a teď,“ neslo se sálem dychtivé žadonění soudružky Semelové, které si servala blůzičku, vyvalila své lajdáky a lascivně se svíjela na stolečku v očekávání, kdy ji soudruh Míla propleskne lofasem.

- Soudruh Míla měl však jiné starosti. Vedle samovolného úniku moči, který Jiří Ovčáček řešil mokrým hadrem, když musel pod Zemanem neustále vytírat, musel Miloš Zeman pokračovat ve své řeči.

- „My sami to nezvládneme. Potřebujeme pomoc z venku. A proto navrhuji poslat zvací dopis do Sovětského svazu soudruhovi Putinovi, aby přijel a pomohl nám revoluci podvratných živlů placených z USA zastavit,“ zatínal Zeman pěsti a hrozil kamsi do vzduchu.

- V ten moment delegáti v sále značně znervózněli. Vyjma radikálního křídla v pravém rohu, kde několik soudruhů hlasitě tleskalo a soudružka Semelová simulovala kopulační pohyby s židlí a u toho sténala: „Mílo, hobluj,“ byli ostatní delegáti značně zaskočeni.

- „My ty kapitalisty vyženeme tankama. Vrátíme naši zem pod ochranu Sovětského svazu a opozici pošleme na převýchovu,“ hřeměl Miloš Zeman za pištění soudružky Semelové, která v ten okamžik prožívala největší orgasmus svého života.

- „Pojďte, pane prezidente. Půjdeme. Už je čas,“ přerušilo proslov pana prezidenta několik pořadatelů na přímý apel vedení KSČM a rozohněného Miloše Zemana raději odváděli do zákulisí.

-„Ale já jsem ještě neskončil,“ protestoval Miloš Zeman, nicméně pro jeho dobro i pro dobro KSČM byl čas ho uklidit do zákulisí.

A to byl, milé děti, proslov našeho pana prezidenta na sjezdu KSČM.

A tady zjistíte, že ani letos se neukázalo, že je Miloš Zeman apríl.

Podobné články

Doporučujeme

Další články