fb pixel Ani letos se neukázalo, že je Miloš Zeman apríl – G.cz
Vyhledávání

Ani letos se neukázalo, že je Miloš Zeman apríl

Je Jiří Ovčáček obeznámen s tím, že je vlastně vtip? I Andrej Babiš je součástí aprílového žertu Putin aprílového žertu řádně využívá Gentleman Hitler + DALŠÍ 1 FOTKA

Již pátým rokem občané vždy druhého dubna dychtivě očekávají, zda přijde vyjádření z Hradu, že je Miloš Zeman apríl. Ani letos jsme se vyjádření nedočkali, což znamená, že nejdelší aprílový vtípek v historii naší země pokračuje.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 3.4.2018, 15:32

Nedlouho po nástupu Miloše Zemana do funkce prezidenta České republiky se začaly objevovat indicie, že to bude nejspíš celé jenom nějaká sranda. Nějaká habaďůra. Dlouhodobý a promyšlený vtípek, kdy Miloš Zeman dehonestuje svůj úřad, rozděluje národ, uráží, koho může a dělá si, co se mu zlíbí, by byl přeci parádní nachytávka.

Všichni přátelé kvalitního humoru se druhého dubna sešli v ulicích, aby svorně vyčkali, zda bude aprílový žertík oficiálně oznámen anebo bude pokračovat i další rok.

„Nemůžu říct, že by to bylo zklamání. Je to spíš takové trochu rozčarování. Na jednu stranu jsem čekal, že to letos oznámí, ale zase na druhou stranu vtípek pokračuje dál a může být nadále rozvíjen. I když já osobně si myslím, že každý vtip by se měl utnout v nejlepším a tento má své nejlepší dávno za sebou. Už se jen opakuje a uměle prodlužuje,“ vyjádřil se pan Karel Hotten, jeden z přátel kvalitního humoru, který na ukončení aprílového vtípku čeká již třetím rokem.

Podle některých je aprílový žert jménem Miloš Zeman zbytečně protahován, aniž by nabízel něco nového. Všechno je to už okoukané a vypadá to, že pointa se vytrácí.

Jsou ale i tací, kteří si v tomto žertíku libují. Podle nich je tato nachytávka dokonalá a již nyní se stala nesmrtelnou.

Zatím to všechno vypadá, že tento aprílový žert směřuje k jedinému možnému vyústění a tedy ke státnímu pohřbu. Tím by vtip jménem Miloš Zeman vešel do dějin.

A tady máte 10 věcí, které se stanou na státním pohřbu Miloše Zemana.

Podobné články

Doporučujeme

Další články