Zapomenuté dámy a balkónová cigaretka: 5 postřehů ze setkání Trumpových a Babišových – G.cz
Vyhledávání

Zapomenuté dámy a balkónová cigaretka: 5 postřehů ze setkání Trumpových a Babišových

Tohle se nepovedlo. Pánové se přivítali a své dámy nechali jen tak stát v pozadí. Zapomněli se i vyfotit. Babišovi přivezli do USA několik darů... Třeba tuto jubilejní pistoli pro Donalda Trumpa. + DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Když se sejdou Andrej Babiš a Donald Trump, je jasné, že to nebude jen tak. Státnickou návštěvu českého premiéra v Bílém domě jsme posledních pár týdnů vyhlíželi stejně vzrušeně a nedočkavě, jako náš předseda vlády. Věděli jsme totiž, že z ní vzejdou skvělé fotky a momenty, které si budeme chtít zapamatovat - a taky, že jo! Tady je 5 těch nejzásadnějších pěkně pohromadě...

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 8.3.2019, 10:28

1. Čert vem ženský...

Nebyl by to Trump, aby hned v první chvíli setkání neporušil protokol. A nebyl by to Babiš, aby to ze samé nadšené rozechvělosti nepřešel. Když pan a paní premiérovi dorazili k prvnímu páru USA, mocní muži si potřásli rukama a... Vydali se společně dovnitř do domu. Své půvabné dámy nechali jen tak stát v pozadí.

2. A fotografy taky!

A manželky nebyli to jediné, na co ty dvě prachaté hrdličky v zaujetí sebou navzájem zapomněly. Při příjezdu mělo samozřejmě vzniknout společné foto. Zatímco Monika a Melanie se štelovaly na místa, pánům to bylo jedno. A tak se na sebe ty dvě s úsměvem podívaly, pokrčily rameny a zacupitaly za svými polovičkami.

Naštěstí společných snímků vzinkla během setkání ještě spousta a spousta. A spousta. Důkazem je tuna příspěvků na Twitteru Úřadu vlády ČR či Facebooku Andreje Babiše. To nejlepší jsme vytáhli do galerie:

3. Cígo na nervy

Návštěva v Bílém domě by rozhodila i nás, tak co teprve chuděra Monika Babišová. Celé ji to zmohlo, a tak si v závěru návštěvy dopřála vonnou tyčinku na balkóně hotelového pokoje. Je to důkaz, že i Monča je obyčejný člověk jako my všichni, což je fakt, na který se dá při pohledu na její Instagram docela snadno zapomenout.

4. Pravda vítězí!

Správná státní návštěva se neobejde bez dárků. Těch Babišovi za oceán vyvezli hned několik; Trumpovic vnoučata dostala luxusní sady pastelek, Monika nechala navrhnout a vyrobit granátové náušnice Melanii speciálně na míru. Ta vůbec nejlepší věc je ale speciálně zdobená jubilejní pistole CZ 75, na které se skví nápis "Pravda vítězí!" Víte, jak hrozně cool je zastřelit někoho zbraní s takovým krédem na boku? To by snad nevymyslel ani Tarantino.

5. Zlatá slova

Setkání mužů, kteří tak rádi mluví, i když by mnohdy měli raději mlčet, se samozřejmě neobešlo bez památných výroků. Pravda ale je, že Andrej Babiš byl reprezentativní a ostudu nám jako republice neudělal, což je vzhledem ke standardu našich politických reprezentantů vítaná změna. Zároveň Babiš získal plusové body v soutěži o Vlezdoprdelku měsíce, když řekl, že "rozumí plánu, jak obnovit velkou Ameriku" a že "prezident Trump je výborný a zábavný společník". Šikovné a diplomatické!

A mezitím v ČR: podívejte se na 12 zbytečně hysterických reakcí na Vondráčkovo hudební číslo ve Sněmovně.

Podobné články

Doporučujeme

Další články