Lesk a bída mocných: Trumpovi a Babišovi soupeří v soukromé soutěži o titul Nevkusňákovi roku – G.cz
Vyhledávání

Lesk a bída mocných: Trumpovi a Babišovi soupeří v soukromé soutěži o titul Nevkusňákovi roku

+ DALŠÍCH 11 FOTEK + DALŠÍCH 12 FOTEK

Závěr prvního březnového týdne přinese velkolepé rozuzlení otázky, kterou si řada z nás klade již měsíce, ne-li roky; kdo je nevkusnější, Babišovi, nebo Trumpovi? Přátelé, bude to velmi těsný souboj!

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 7.3.2019, 11:56

Fuj navrch i vespod

Že český premiér Andrej Babiš vyrazil do USA na státnickou návštěvu, to se ví a řeší již několik dní. Málokdo ale tuší, že až český reprezentant a Donald Trump vyřeší všechny náležitosti oficiálního setkání, svedou finální bitvu soukromé soutěže, kterou oni a jejich drahé polovičky hrají již delší dobu. Vítěz pak bude zastřelen pozlacenou pistolí z Uherského Brodu, kterou do USA veze náš premiér jako dárek.

Trumpovi a Babišovi se totiž přetahují o to, kdo je nevkusnějším párem. Alespoň to tak vypadá podle instagramových účtů Moniky Babišové a první dámy Spojených států. Flitry, lesk a až příliš mnoho růžové, to je to, oč jim běží a nás z toho bolí hlava.

Co do osobního výzoru v tomto vyrovnaném klání dost vedou Babišovi, pro které je módní modlou zjevně jakási anonymní stereotypní postava ruského oligarchy. Zatímco Andrejovy kruhy pod očima by nezakryl ani náklaďák salátových okurek, Monika stále nepochopila, že jí není dvacet a ještě navíc záměrně vynáší takové módní kreace, v nichž by i ta dvacetiletá vypadala hloupě.

Je ale pravda, že Melanii a Doníka v tomto směre drží na uzdě konzervativní protokol, vážnější a viditelnější postavení, jsou tedy poněkud znevýhodněni. Porazit Babišovic duo v nevkusnosti americkému páru znesnadňuje i fakt, že má k dispozici schopnější návrháře a stylisty. Když má ale někdo kýčovité srdíčko, ani super hadry to neschovají. Stačí se podívat na dekor Bílého domu, který má paní Trumpová osobně na starosti, a je jasno, že je to opravdu těsný a nelítostný boj o prvenství.

A protože fotky řeknou víc než tisíc slov...

A tady si přečtěte, co dalšího asi budou Andrej Babiš a Donald Trump společně řešit.

Podobné články

Doporučujeme

Další články