fb pixel Za poslední dva dny zatím žádný další ministr neopsal žádnou diplomovou práci – G.cz
Vyhledávání

Za poslední dva dny zatím žádný další ministr neopsal žádnou diplomovou práci

Je to nezvyklé a při nejmenším podezřelé, ale zatím to vypadá, že za poslední dva dny žádný ministr neopsal diplomovou práci.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 26.7.2018, 14:45

Politici i veřejnost jen nevěřícně kroutí hlavou, neboť takovou situaci naše republika nezažila už dlouho.

„Je to krajně podezřelé. Dva dny a žádná opsaná diplomová práce? Nevěřím. Podle mě se někdo jen snaží něco ututlat,“ myslí si politolog Evžen Ráhno a jedním dechem dodává, že každým dnem očekává nějaké to mírné až střední opisování.

Na druhou stranu tu jsou občané, kteří si neopsaní diplomových prací za poslední dva dny pochvalují.

„Je to dobře. Člověk má pocit, že to je na dobré cestě. Lidé se na sebe usmívají. Když dokáží politici dva dny neopsat diplomovou práci, tak ta naše republika ještě má naději. Lidstvo má naději. My všichni máme naději. Já jsem optimista a věřím, že teď se to konečně zlomí,“ rozplýval se nadšením Zdeněk Vít, posunovač, co ve volném čase pracuje na zahrádce.

Nadšení neskrývá ani samotný premiér Andrej Babiš.

„Tohle jsem ještě nezažil. Je vidět, že vláda konečně šlape. Je to dobře, protože teď můžeme pořádně makat. Nikdo neopisuje a zatím není v dohlednu žádná kampaň proti mně. To je dobrá zpráva. Nerad bych to zakřiknul, ale já věřím tomu, že i další dva dny žádný ministr neopíše diplomovou práci,“ pronesl odvážnou prognózu.

Ať je to jak chce, situace se stabilizovala a vypadá to, že sérii neopsání dipolomových prací brzy vláda natáhne na neskutečné tři dny, kdy se neprokáže, že nějaký ministr opisoval diplomku. Gratulujeme.

A tady se dozvíte, že ministři by měli mít jen základní vzdělání, neboť by odpadl problém s opisováním diplomek

Podobné články

Doporučujeme

Další články