fb pixel Vozy značky Tesla mohou nově prdět, mečet nebo křičet “Kampáň!” – G.cz
Vyhledávání

Vozy značky Tesla mohou nově prdět, mečet nebo křičet “Kampáň!”

Zdroj: PXhere (public domain)

Operační systémy, které řídí hi-tech auta značky Tesla dostaly se svátky nejnovější update a jeho nejzábavnější součástí je možnost zvolit si zvuk pro blinkr a případně klakson. Máte jich na výběr hned několik. Nebo můžete nahrát do systému vlastní zvuk.

Jan Studnička
Jan Studnička 30.12.2020, 09:28

Boombox mode

Ano, v roce 2020 už jsme měli mít dávno létající auta, ale Elon Musk nám dal minimálně tu druhou nejlepší věc. Včera oznámil na Twitteru, že auta značky Tesla získávají takzvaný Holiday Update. Jeho velkou součástí je možnost zapnout takzvaný Boombox mód, díky kterému vydává vaše Tesla zvuky ven do ulic.

Už v předchozím updatu získali řidiči těchto elektronických vozů možnost nahrát si pro blinkr jakýkoli vlastní zvuk s tím, že prdění je v základním výběru. Nově ovšem jdou tyhle zvuky napojit právě na nový Boombox mode, díky kterému půjde zvuk do venkovních reproduktorů. Ovšem! Pouze pokud je vaše Tesla zaparkovaná.

Je to samozřejmě proto, aby na sebe auta v dopravní zácpě neprděla, neheilovala a nekřičela “Bablbam!”. Sociální sítě už se plní nejlepšími věcmi, které můžete ze svého auta vypustit. Nám přišel asi nejvhodnější bouřlivý aplaus, který si řidič zapnul poté, co se mu povedlo excelentní paralelní parkování.

Nejnovějšího featuru mohou samozřejmě využít pouze majitelé té Tesly, která má zabudované externí repráky.

Elon Musk radí…

Musk samozřejmě vyzývá, aby si každý majitel nejdřív zkontroloval, jestli je hlasité prdění v souladu s místními zákony, abyste se nedostali do problémů s policií. V základní nabídce je kozí mečení, asi nejvíce zmiňované lidské větry a “hadí jazz”, což je nejspíš odkaz na epizodu Ricka a Mortyho, kde se duo setká s rasou inteligentních hadů. Říkáme si ale, že když už má vaše auto křičet nahlas něco z Ricka a Mortyho, mělo by to být: “Keep Summer safe.

Další zábavnou součástí Holiday update jsou hry, které na operačním systému Tesly můžete hrát. Je tam The Battle of Polytopia, Cat Quest a nesmrtelná klasika Solitaire. Všechny samozřejmě pro zaparkovaná auta. Musk nicméně dodává, že zábava bude naprosto zásadní až budou auta schopna řídit se sama.

Podobné články

Doporučujeme

Další články