fb pixel Václav Klaus ml. vážně potřebuje dovolenou: Sdílí agenturní fotografii s výhledem na tureckou mešitu a vydává ji za zážitek svých přátel – G.cz
Vyhledávání

Václav Klaus ml. vážně potřebuje dovolenou: Sdílí agenturní fotografii s výhledem na tureckou mešitu a vydává ji za zážitek svých přátel

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Sice jsme před nedávnem označili hnutí Trikolora za SPD pro bystřejší, ale po nedávném facebookovém postu předsedy nového subjektu Václava Klause jsme vážně na pochybách. Mladý Klaus nasdílel údajnou fotografii svých přátel na dovolené, jenže ve skutečnosti se jednalo o agenturní snímek turecké snídaně při pohledu na tureckou mešitu.

Rom Jeremy
Rom Jeremy 2.8.2019, 12:14

Důvěřuj, ale prověřuj

Předseda hnutí Trikolora Václav Klaus mladší všude hlásá moudra o selském rozumu, normálnosti a dívání se na svět českou perspektivou, jenže pak nedokáže použít ani Google, aby si ověřil zdroj fotografi, bezmyšlenkovitě sdílí neověřené obrázky a vydává je za díla svých přátel. „Tuhle fotku z dovolené někdo z mých přátel zveřejnil a musím (tady za počítačem v Praze) uznat: takhle si představuju ráj na dovolené. Žádná lehátka, bílý písek a resort. Hory,“ napsal Klaus mladší fotografii, o které nic nevěděl.

Ve skutečnosti se jedná o propagační snímek, který zachycuje pohled na mešitu u jezera Uzungöl, což pravděpodobně nikdo z Klausových fanoušků ani on sám netuší. Máme volit politiky, kteří prezentují neověřené informace a fotografie? Na toto je expert především Tomio Okamura, který spojí nesmyslný grafický materiál s nesmyslným textem a vydává to za pravdu. Nejvtipnější na tom je, že fotografie má skoro 7 tisíc lajků, ale jediný člověk na Klausem sdílený nesmysl upozornil.

Doufejme, že si v budoucnosti Václav Klaus mladší i hnutí Trikolora budou dávat více pozor na to, co na internetu sdílí, jinak klesnou na úroveň SPD. Ano, jedná se o banalitu, ale člověk nikdy neví, co přijde příště, obzvlášť když Klause sleduje tolik lidí a počet členů v Trikoloře rapidně roste.

A zde vám rozhodně nedoporučujeme vstupovat do Dělnické mládeže, jelikož se pak stanete terčem posměchu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články