fb pixel GLOSA: Jsi neschopná nula bez kamarádů? Přidej se k Dělnické mládeži a staň se ostudou vlastní rodiny! – G.cz
Vyhledávání

GLOSA: Jsi neschopná nula bez kamarádů? Přidej se k Dělnické mládeži a staň se ostudou vlastní rodiny!

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Vyrůstat v době, kdy všichni hrají jen videohry po internetu, koukají na YouTube nebo se snaží prorazit ve světě Instagramu, je pro jednodušší jedince celkem náročné. Zatímco dříve stačilo přinést do školy kuličkovku nebo složit básničku o nenáviděné učitelce, dnes už to neplatí. A pak se objeví kámoš ze školy s nabídkou vstupu do sdružení, ve kterém se nudit nebudete. Hop! A jste členem Dělnické mládeže.

Martin Miko
Martin Miko 1.8.2019, 13:59

Děti Dělnické

Když nemáte zrovna moc kamarádů, stačí, aby se objevil někdo, kdo vás pozve do své party a neřešíte, co jsou zač. Hlavní je pro vás, že budete v kolektivu lidí. Ten ani nemusí mít stejný životní postoj jako vy. Jenže, když je vám 16, moc rozumu jste nepobral a vstoupíte do podobných skupin jako je Dělnická mládež (mládežnická organizace DSSS Tomáše Vandase), nemusí se vám to v budoucím životě vyplatit. Ano, je pravda, že když řeknete mámě, že chcete 300 Kč na roční členství ve spolku, který bude organizovat kulturní a společenské akce, budovat si odpor ke drogám, pomáhat seniorům a pomáhat svým vrstevníkům trávit lépe svůj volný čas, ráda vám peníze dá a ještě navíc se jí uleví, že se neflákáte po nocích s vínem v parku. Ostatně, takový krásný výčet aktivit si přečtete i na webových stránkách organizace. Jenže realita je jiná.

Ve skutečnosti se stanete součástí organizace, jež je přímým odrazem volebního programu Dělnické strany sociální demokracie (DSSS). Stačí, když se podíváte na facebook Dělnické mládeže a budete se divit. V podstatě všechny příspěvky jsou zaměřené proti homosexuálům, uprchlíkům, Pirátům, anarchistům, neomarxistům, globalistům a dalším sociálním skupinám, s nimiž nesouhlasí předseda Dělnické mládeže Martin Aubrecht. To je ten milý pán s vůdcovskou patkou, který se na sdílených fotografiích nejčastěji objevuje vedle vlajky DM.

A najednou si z pohledu naivního středoškoláka s průměrným IQ uvědomíte, že za tím ježděním na výlety s chlapci v maskáčích, hromadným sbíráním odpadků a nočními hlídkami je jen trapná a ubohá propaganda. Ta si dává za cíl vychovávat omezené vlastence, kteří budou volit Dělnickou stranu a odsuzovat všechno, co je jiné. Někomu to dojde dříve a někomu později, že tohle není správná životní cesta. Ti bystřejší si nakonec uvědomí, že pak budou několik dalších let chodit po svém rodném městě s nálepkou nacionalisty, jenž má plno mindráků z dětství. I když to tak vůbec nemusí být.

A vlastně kdyby ta Dělnická mládež byla něco tak skvělého, určitě by ve svých řadách měla mnohem více členů. Na fotografiích většinou vidíte skupiny o počtu 3 až 5 osob, z čehož si někteří z nich raději zakryjí obličej nebo si přejí vyretušovat. Je to možná dáno tím, že se stydí za to, že jsou nebo že byli součástí něčeho tak lobotomního a xenofobního jako je Dělnická mládež. Běžte raději hrát videohry, fotbal nebo sbírejte známky. Tady štěstí nenajdete. Jen ostudu.

A zde vás překvapí, že Rusko trpí bídou, o které se Česku ani nezdálo.

Podobné články

Doporučujeme

Další články