Strach českých politiků nezná mezí. Víme, čeho se bojí Zeman, Koten nebo Babiš

Obrázek uživatele Dirk Diggler
03.12.2017, 09:12

Každý z nás má z něčeho strach a čeští politici nejsou výjimkou. Dle Wikipedie je strach emoce, která vzniká jako reakce na hrozící nebezpečí. Strach doprovází chvění, zrychlené dýchání, zvýšení tlaku a někdy i husí kůže. Následující výčet věcí, kterých se naši politici bojí, neslouží jako návod ke strašení, tak snad nikoho z vás nenapadne třeba převlíknout se za vaginu a strašit „Stropňu“. Zde je 6 politiků a jejich hlavní fobie, kterými trpí.

1) Matěj Stropnický – vagina

Po nedávném coming outu (shodou náhod pár dní před volbami) se oficiálně ukázalo, že Stropnický junior vaginám příliš nefandí. V podstatě trpí gynofobií, což je chorobný strach muže před ženami. Pravděpodobně počítal s tím, že díky tomuto přiznání získá v parlamentních volbách 4 % hlasů, avšak nakonec se ukázalo, že Matěj není ani ne 1,5%.

2) Miloš Zeman – nealkoholické pivo

Náš prezident trpí takzvanou birellofobií neboli strachem z nealkoholických nápojů, kam patří především nealko pivo a limonády z vinných hroznů, které pokládá za parodii na tekutiny. Když se dozvěděl, že soudruzi v Rusku vytvořili první nealkoholickou vodku, tak tento nápoj tvrdě odsoudil a označil za zločin proti lidskosti.

3) Radek Koten – mikrovlnná trouba

Fobie z mikrovlnné trouby dosud nebyla ve slovnících zaznamenána, avšak díky Kotenovi z SPD víme, že něco takového existuje. Považuje ji totiž za smrtící nástroj, který škodí lidstvu. V kanceláři SPD se proto veškeré jídlo ohřívá zásadně na plotně, jelikož ta nikomu nevadí. O vertikálním grilu na kebab se prozatím neuvažuje.

4) Miloslav Rozner – slabikář

Ministr rétoriky a bigbítu od jisté doby trpí fobií z vyjadřování se na veřejnosti a zároveň se odmítá učit mluvit v souvětích. I když vlastně mu pouze Tomio Okamura zakázal se do médií vyjadřovat, protože Míla je takzvaný člověk „co slovo, to perla“. Slabikář však jeho oblíbený výraz odbyrokratizovat neobsahuje, a tak si musí vystačit s říkankou: „My jsme lidi z SPD, podporujem Andreje.“

5) Andrej Babiš - Kalousek

Chorobná kalouskofobie je velice chorobná floskule (bezobsažná fráze) Andreje Babiše, kterou rád vyplní téměř každou větu, kterou použije. Zatímco lidé poměrně často používají výrazy prostě, vlastně, v podstatě nebo jakoby, tak Babiš tam s jistotou narve Kalouska. Lidé se nejvíce bojí a haní toho, kdo by je mohl ohrozit.

6) Tomio Okamura – kebab

Slušný Čech ví, že z každého prodaného kebabu jde jedna koruna na stavbu mešit. Tento aeronetem potvrzený fakt ví přeci každé malé dítě, které nekouká na prozatím nezávislou Českou televizi. Kebab dle Tomia okrádá důchodce, znásilňuje naše ženy a hlavně ničí naši kulturu.

A zde je skandál: Princ znásilnil Sněhurku polibkem.


Komentáře