fb pixel Soukup v roli Andreje Babiše: Ze sitcomu Premiér se stává kult jednoho muže – G.cz
Vyhledávání

Soukup v roli Andreje Babiše: Ze sitcomu Premiér se stává kult jednoho muže

+ DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Pracovat na TV Barrandov a natáčet zde seriál Premiér musí být skutečně práce pro otrlé. Jen si představte, že jste u zrodu televizního sitcomu, ve kterém si většinu času povídá Jaromír Soukup v roli předsedy vlády sám se sebou. V nejnovějším díle si aktuálně nejaktivnější český rádoby stand up komik zahrál dokonce na Andreje Babiše, takže se můžete těšit na slovenštinu a chytání koblih v nebi.

Martin Miko
Martin Miko 23.10.2019, 10:51

Sitcom jednoho muže

O tom, že je Jaromír Soukup psychicky vyrovnaným člověkem pochybujeme už do doby odvysílání prvního dílu seriálu Premiér. Tehdy jsme si mysleli, že nás už nic nemůže překvapit, jenže pak přišel další díl, ve kterém si Jaromír Soukup v roli premiéra Pavla Diviše přišel popovídat do Duelu Jaromíra Soukupa sám se sebou. Nyní vše posunul na nový level, když se převlékl za premiéra Andreje Babiše.

V souvislosti s tím se na Facebooku Barrandov.tv objevily videa a fotografie z natáčení. Jaromír Soukup se doopravdy převlékl za Andreje Babiše a mluví slovensky, zatímco letí na létajícím koberci po nebi. Do toho všeho po něm jeho zaměstnanci hážou koblihy a on je chytá. Něco takového by nevymyslel ani mistr surrealismu Salvador Dalí. Ano, tohle se vážně děje.

V úterý večer se na FB Barrandov.tv objevila dokonce i upoutávka na nový díl Premiéra společně s textem. „V dnešním dílu bude Pavel Diviš slibovat a vymýšlet, no prostě politicky čarovat! Chybět nebude ani fantastická Marcelka a tisková konference. No a v hlavní roli kobliha, která Pavlu Divišovi vyhrála volby. Těšte se i na premiérův rozhovor s Bohem,“ láká „sockař“ z TV Barrandov na poslední díl bizarního sitcomu, který bourá paranormální jevy v českém éteru.

Uvědomujete si, že Jaromír Soukup ztvárnil během necelých dvou týdnů vysílání svého seriálu už třetí roli? Tohle jsme nečekali ani v těch nejhorších snech. V každém případě se těšíme na další díl, protože chceme vidět, kam až sahají Soukupovy meze. Jestli tedy nějaké meze má.

Bylo by hezké, kdyby se Jaromír Soukup rozhodl převléknout například za Jiřího Ovčáčka, Miloše Zemana nebo Dominika Feriho.

A zde se dozvíte, komu všemu prezident Miloš Zeman rozdá státní vyznamenání.

Další strana

Podobné články

Doporučujeme

Další články