fb pixel Smějeme se s SPD: 9 skvělých návrhů zákonů, kterými se poslankyně Hyťhová pochlubila na sociálních sítích – G.cz
Vyhledávání

Smějeme se s SPD: 9 skvělých návrhů zákonů, kterými se poslankyně Hyťhová pochlubila na sociálních sítích

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Zatímco předseda Svobody a přímé demokracie Tomio Okamura bojuje s redaktorkou Českého rozhlasu Zdeňkou Trachtovou kvůli svým výrokům na sociálních sítích, my vesele sledujeme další politické bizáry jeho spolustraničky Terezy Hyťhové. Ta se rozhodla pochlubit se, co všechno už SPD dokázala...

Rom Jeremy
Rom Jeremy 20.6.2019, 12:17

Podivné chlubení Hyťhové

O kvalitách poslankyně Terezy Hyťhové (SPD) samozřejmě není pochyb. Jen si vzpomeňme na její šílené výroky na účet žáčků první třídy ze základní školy Plynárenská v Teplicích, když veřejně soucítila s xenofoby, kteří posílali děti arabského a romského původu do plynu a na porážku. Nyní se rozhodla pochlubit něčím, co se neschválilo ani nezrealizovalo. „Hnutí SPD navrhlo ve Sněmovně desítky prospěšných zákonů!“ píše Tereza Hyťhová na svém Facebooku a následně přikládá seznam devíti nápadů, z čehož je minimálně polovina úplný nesmysl. Otázkou je, komu by měly tyto zákony prospět.

Poslankyně Hyťhová navíc zapomněla počítat. Vypsala 9 zákonů, zatímco hovoří o tom, že hnutí SPD jich předložilo desítky. Většina zákonů by navíc ani nikdy neměla šanci projít. Hnutí SPD by si přálo zakázat „islámské zahalování“, čímž mají nejspíše na mysli zákaz burek, nikábů, čádorů a hidžábů. SPD dále navrhuje ukončení financování politických neziskovek, čímž má podle oficiálních stránek na mysli například Hate Free, Člověka v tísni, Multikulturního centra Praha nebo například Klubu Hanoi, který pomáhá Vietnamcům s výukou českého jazyka. Takže Tomiovi vadí už i Vietnamci?

Moc to celé nechápeme, protože SPD mele páté přes deváté a častokrát zákony, které sama propaguje, pak neodhlasuje, jen proto. že je navrhli třeba Piráti. SPD přece nebude hlasovat stejně jako Piráti! Jen si vzpomeňme na nedávné vyslovení nedůvěry vládě, když Okamura na svém Facebooku prohlásil, že nebude hlasovat s proislámským demokratickým blokem a dělat „užitečného idiota“. Místo toho požaduje odchod ČSSD z vlády. Komedie.

Další předložené zákony, ze kterých ani jeden neprošel a o kterých Tomio mluví ve svých příspěvcích už řadu let, prezentují i ostatní strany. Konkrétně se jedná například o zpřísnění trestů za týrání zvířat, novelu autorského zákona nebo změnu stavebního zákona.

Sečteno, podtrženo. Hyťhová se chlubí cizím peřím a navíc ani neumí počítat. Proto jsme velmi mile překvapení z toho, že minulý měsíc zvládla odstátnicovat z matematiky na Pedagogické fakultě UJEP, jak se svěřila svým fanouškům na Facebooku.

Co si myslíte vy? Vaří hnutí SPD z vody a snaží se vytvářet umělé kauzy, aby si jich vůbec někdo všiml? Cítí snad Tomio Okamura konkurenci ze strany Trikolory Václava Klause? V Česku je bohužel pořád dostatek manipulovatelných ovcí, které skočí demagogii SPD na špek, i kdyby Tomio prohlásil, že Kalousek je ve skutečnosti ještěrka v kostýmu člověka. Takže bude možná lepší se tím zbytečně netrápit a dělat něco užitečného.

A zde vás překvapí, kteří vaši oblíbení zpěváci v minulosti pracovali pro politiky.

Podobné články

Doporučujeme

Další články