fb pixel Smějeme se s Romanem Prymulou: Velká galerie vtipů, při kterých zapomenete na nouzový stav – G.cz
Vyhledávání

Smějeme se s Romanem Prymulou: Velká galerie vtipů, při kterých zapomenete na nouzový stav

+ DALŠÍCH 8 FOTEK + DALŠÍCH 9 FOTEK

Čerstvý ministr zdravotnictví Roman Prymula se stal v posledních týdnech pravděpodobně nejsledovanější osobou v naší zemi. Není divu, když má v hrsti všechny naše životy a rozhoduje o tom, jestli můžeme jít do práce, školy nebo do hospody na pivo. Šrouby se bohužel neustále utahují a nám brzy nezbyde nic jiného než sedět doma u počítače a bavit se na jeho účet.

Martin Miko
Martin Miko 7.10.2020, 07:04

Pořád je nám do smíchu

„Čau lidi, kam rádi ve svém volném čase chodíte? Nějak mi dochází inspirace, co bych ještě mohl zakázat,“ napsal někdo na falešném profilu čerstvého ministra Romana Prymuly, kterého v současné době vnímáme jako muže, který řídí všechny naše životy. Je to právě on, kdo rozhodne o tom, jestli zůstanete v příštích dvou měsících doma v karanténě, nebo jestli budete moci uspořádat svatbu pro 5 lidí včetně oddávajícího, kameramana a fotografa.

Situace v Česku v souvislosti s epidemií koronaviru prý není zrovna dvakrát přívětivá, nakažených i hospitalizovaných lidí neustále přibývá a my od pondělí nesmíme už ani zpívat, protože při zpěvu totiž hrozí zvýšené riziko nákazy. Smát se však naštěstí ještě můžeme, takže není divu, že naši vtipálci, kolážisté a internetoví umělci vytváří neustále nové a nové vtipy. A není se čemu divit, když většinu času musí strávit doma, protože mnozí z nich přišli o práci nebo jim byla dovolená zrušená kvůli doporučení hygieniků.

V následující galerii se pobavíte na účet pana Prymuly. Vše samozřejmě berte s rezervou, protože jinak to vlastně ani nejde. Smích nám ještě nezakázali, takže s chutí do galerie!

Pravidla se nicméně musí dodržovat a v nouzovém stavu to platí dvojnásobně, takže to budeme muset všichni do doby, než do Česka dorazí vakcína, vydržet. Berte to tak, že právě prožíváte období, o kterém se budou vaše vnoučata učit v učebnicích vlastivědy a přírodovědy.

Podobné články

Doporučujeme

Další články