Opozice se nudí, tak řeší kauzu Antibabiš, řekl premiér v TV Barrandov. Co na to poslanci? – G.cz
Vyhledávání

Opozice se nudí, tak řeší kauzu Antibabiš, řekl premiér v TV Barrandov. Co na to poslanci?

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Jaromír Soukup se v rámci plánování programu TV Soukup rozhodl na jeden večer upozadit svou největší hvězdu, Jaromíra Soukupa, a věnovat ho jiné důležité osobnosti, premiéru Andreji Babišovi. Tomu moderátor věnoval Duel Jaromíra Soukupa a kromě toho, co už jsme slyšeli, z Babiše vypadlo, že ho opozice řeší, protože se její poslanci nudí. Reakce na sebe nenechala dlouho čekat.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 22.11.2018, 12:38

Souboj velikánů

Takový byl středeční večer na TV Barrandov aka TV Soukup. Jaromír Soukup si do pořadu Duel Jaromíra Soukupa pozval premiéra Andreje Babiše, který teď nemá stání. Po odvysílání reportáže Seznamu se řeší jeho nejstarší syn, který je klíčovou postavou kauzy Čapí hnízdo, a tak Soukup pro jednou upozadil svoje ego a nechal promlouvat ego ještě větší.

Mezi všemi Babišovými výkřiky, ve kterých se upřímně opakuje jak zaseknutá gramodeska ze školky, nás zaujal jeden: "Poslanci se nudí, a tak řeší kauzu Antibabiš." A nejsme jediní, kdo to slyšel. Všimli si toho i ti, kterých se výrok přímo týká.

"Pane premiére, přestaňte lhát. Zaprvé, jsme opozice. Máme na vládu dohlížet, kontrolovat ji a ptát se," vysvětluje na Instagramu Dominik Feri princip vládní opozice a my pobaveně kýváme hlavou.

Jako většinou bychom takové nesmyslné slovní kopnutí z úst předsedy vlády asi nechali být, protože jsme zvyklí na horší věci. Ale nějak nám to nedalo, a zeptali jsme se Miroslava Kalouska, co on na to. "Promiňte, ale je pod vaší i moji důstojnost, tím více pod důstojnost vašich čtenářů, abychom se společně věnovali tak hloupému plku. Klidně mě citujte," napsal nám do redakce. Prostě Kalousek.

Co na výstup Babiše u Soukupa říkáte vy? Napište nám do komentářů a třeba se taky dostanete do našeho článku.

Anebo si tady přečtěte, proč je Miroslav Kalousek nejvlepších politikem v historii České republiky.

Podobné články

Doporučujeme

Další články