fb pixel 5 důvodů, proč byl Miroslav Kalousek nejlepší politik v historii České republiky – G.cz
Vyhledávání

5 důvodů, proč byl Miroslav Kalousek nejlepší politik v historii České republiky

Křivý kokot + DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Málokterý český politik leží v žaludku tolika lidem včetně předních českých politiků tak jako Miroslav Kalousek (TOP 09), což pravděpodobně znamená, že spoustu věcí dělal správně. Jinak by se přeci nepohyboval v naší politice od roku 1998, kdy byl zvolen do Poslanecké sněmovny PČR za stranu KDU-ČSL. Jelikož máme naše čtenáře rádi, tak jsme se rozhodli jim nabídnout 5 zásadních důvodů, proč je Kalousek považován za nejlepšího českého politika v historii ČR.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 25.8.2019, 09:17

1. Za všechno může přece on

Doba, kdy všichni sváděli své vlastní neúspěchy na Kalouska, neustále trvá. Jestliže jste přišli o zaměstnání, okradl jste Evropskou unii o 50 milionů nebo se váš syn rozhodl, že se nechá přeoperovat na dívku, tak je původem těchto událostí pravděpodobně Kalousek. On vše samozřejmě bere s nadsázkou a dokonce nosí triko s nápisem: „Za všechno můžu já,“ které je odpovědí na všechny otázky. Samozřejmě, že Kalousek nemůže za vaše posraný životy, vy loupáci!

2. Je držitelem mnoha ocenění

Ačkoliv se proti Kalouskovi neustále vede negativní kampaň ze strany Andreje Babiše, který má z bývalého předsedy TOP 09 samozřejmě strach, protože se Andrejka nebojí a dokáže vše říct vše, co si myslí nahlas, tak nesmíme zapomínat na Kalouskovy úspěchy v postu ministra financí. V roce 2008 se totiž stal dle mezinárodního časopisu Emerging Markets „ministrem financí roku 2008 pro oblast rozvíjejících se evropských ekonomik“. Tutéž cenu obdržel i o tři roky později. V roce 2012 dokonce získal první místo v kategorii „nejdůvěryhodnější ministr financí Evropské unie“ v žebříčku, který vyhlásil deník Financial Times.

3. Bere svou kariéru s humorem

Zatímco politici typu Tomio Okamura se rádi soudí u nejvyššího soudu za to, když je někdo zesměšní, tak Kalousek je naopak za vtipy, které o něm někdo vytváří, rád. Dokonce prý sbírá karikatury, ve kterých je zobrazen. V minulosti dokonce od karikaturisty Štěpána Mareše chtěl Kalousek odkoupit drsný vtípek, který na něj vytvořil. Prý to měl být dárek pro ženu. Karikatury a vtípky prý bere s nadhledem.

4. Nikdy nebyl odsouzen ani vyšetřován policií

Vzpomínáte si na legendární sázku mezi Kalouskem a Babišem z roku 2015? Tehdy se Kalousek vsadil s Babišem o 10 milionů, že nikdy nebyl vyšetřován policií. Když se ukázalo, že je pravda na Kalouskově straně, tak vyzval Babiše, aby mu vyplatil 10 milionů korun, což předseda ANO samozřejmě odmítal. Vyhrané miliony chtěl Kalousek darovat matkám samoživitelkám skrz nadaci Agrofert. Škoda.

5. Nikdy a nikoho se nebojí

Jedna z nejlepších vlastností Miroslava Kalouska je ta, že se nikdy nebojí stoupnout si za mikrofon a veřejně kritizovat opozici. Jeho příspěvky na sociálních sítích vždy trefně a vtipně vystihne aktuální kauzy na české politické scéně. Plusové body u svých voličů si získává především veřejnou kritikou komunistů, trestně stíhaného premiéra v demisi a prezidenta, který z nejasných důvodů neustále nadbíhá Rusku.

A zde je ještě malý důkaz, že Kalousek je nejen skvělý politik, lae také talentovaný básník.

Podobné články

Doporučujeme

Další články