ODS pod palbou kritiky kvůli Soukupovi: Udženija seje vítr a sklízí bouři od kolegů i voličů – G.cz
Vyhledávání

ODS pod palbou kritiky kvůli Soukupovi: Udženija seje vítr a sklízí bouři od kolegů i voličů

+ DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

Narozeniny Jaromíra Soukupa s sebou přinesly spoustu zajímavých informací, které jsme dosud netušili. Kromě toho, že jsme díky početným fotografiím z jeho narozeninové oslavy zjistili, s kým se Jaromír Soukup kamarádí, tak se ukázalo, že první místopředsedkyně strany Alexandra Udženija (ODS), která se oslavy rovněž zúčastnila, svým spolustraníkům zatopila. Voličům ani členům Občanské demokratické strany se totiž pochopitelně její účast na padesátinách mediálního magnáta příliš nelíbí.

Martin Miko
Martin Miko 25.2.2019, 11:31

Večírek pro všechny

Víkendovou narozeninovou párty Jaromíra Soukupa ku příležitosti oslavy jeho padesátých narozenin navštívilo mnoho známých tváří. Večírku se dokonce zúčastnil i prezident Miloš Zeman. Mezi dalšími hosty byli například Jaroslav Faltýnek (ANO), Tomio Okamura (SPD), poslankyně Tereza Hyťhová (SPD) nebo zmiňovaná Alexandra Udženija (ODS), která je nyní terčem kritiky na sociálních sítích. Její účast na večírku se totiž nelíbí nejen spolustraníkům, ale i voličům ODS z důvodu jejich veřejného vymezování vůči TV Barrandov.

Celá kritika má jasnou návaznost. ODS nedávno odmítla se nadále účastnit všech politických debat na TV Barrandov. Nejvytíženější český moderátor Jaromír Soukup navíc po založení svého politického hnutí List Jaromíra Soukupa zrušil některé své pořady, aby zamezil propagaci svých potenciálních politických konkurentů, což muselo například Tomia Okamuru velmi zamrzet.

Ovšem když první místopředsedkyně ODS dělá opak, než je oficiální stanovisko celé strany, je jasné, že si toho někdo všimne a začne proti takovému jednání vystupovat. Udženija sice dorazila na oslavu Jaromíra Soukupa ve svém volném čase jako host, který se přišel pobavit na večírek a popřát moderátorovi politických pořadů, kde se pravidelně objevovala, nicméně toto jednání není pro stranu přínosné. Dokonce může ODS i ublížit. Kdybychom byli v pozici voliče ODS a viděli našeho politického reprezentanta, kterému jsme dali hlas, jak se objevuje na večírcích po boku Miloše Zemana, Jaromíra Soukupa nebo Tomia Okamury, tak bychom velmi rychle přehodnotili své politické názory.

Samotná Alexandra Udženija na svém FB samozřejmě argumentuje tím, že si ve svém volném čase může dělat, co uzná za vhodné, a že považuje za slušnost popřát někomu, kdo ji pozve na kulaté narozeniny. S bojkotem účasti ODS v politických pořadech na TV Barrandov rovněž souhlasí, protože z Jaromíra Soukupa se stal politický soupeř.

Na druhou stranu se paní Udženija nemůže divit, že je terčem kritiky, když veřejnosti vysílá takové signály, které naznačují, s kým se stýká o víkendových večerech.

A zde pochopíte, proč Miloš Zeman při důležitých výročích mlčel, ale na Jaromíra Soukupa nezapomněl.

Podobné články

Doporučujeme

Další články