Mistr shitpostingu Jiří Ovčáček se přesouvá na Instagram: Bude tam řádit stejně jako na Twitteru? – G.cz
Vyhledávání

Mistr shitpostingu Jiří Ovčáček se přesouvá na Instagram: Bude tam řádit stejně jako na Twitteru?

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Okolo výletu Miloše Zemana a jeho družiny do Číny bylo v posledních dnech poměrně živo, a to nejen kvůli národnímu hrdinovi Jaromíru Jágrovi, který si částečně neprávem vysloužil lynč. Nejhůř to celé nesl prezidentův mluvčí Ovčáček, což víme díky jeho řádění na Twitteru. Nyní se tento mistr virtuální komunikace rozhodl rozšířit pole působnosti i na Instagram.

Martin Miko
Martin Miko 6.5.2019, 10:56

Ovčáček na Instagramu!

S příchodem jara se v mluvčím prezidenta ČR zřejmě probudily i hormony. Dokonce si kvůli tomu založil i účet na Instagramu, za což jsme samozřejmě rádi, protože tak všem svým fanouškům i hejtrům poskytne mnoho zajímavého obsahu, který byl pro běžného smrtelníka dosud zapovězený. Ovčáček totiž slíbil, že na Instagramu bude na rozdíl od svého Twitteru tzv. hodný. A skutečně, jeho hřejivé posobní říspěvky nás na rozdíl od jeho zlostných blábolivých tweetů uklidňují.

Od návratu Miloše Zemana a jeho družiny z Číny jsme totiž na Twitteru Jiřího Ovčáčka svědky velmi znepokojivých příspěvků, které jsou zaměřené na demonstrace, které pořádá spolek Milion chvilek pro demokracii. A nelíbí se mu mnoho dalších věcí, které vyčtete z galerie jeho nejnaštvanějších tweetů:

A zde je galerie nejpovedenějších koláží od našeho grafika Vaina.

Podobné články

Doporučujeme

Další články