Za tohle větříme žalobu nebo speciální místo v pekle: Galerie nejpovedenějších dubnových koláží grafika Vaina – G.cz
Vyhledávání

Za tohle větříme žalobu nebo speciální místo v pekle: Galerie nejpovedenějších dubnových koláží grafika Vaina

+ DALŠÍCH 10 FOTEK + DALŠÍCH 11 FOTEK

Hesla duben – ještě tam budem, jsme se letos rozhodně neřídili. Vzhledem k tomu, co všechno se během tohoto měsíce stalo, byla naše fantazie daleko za limitem běžného lidského chápání. Namátkově můžeme jmenovat, co všechno se v dubnu stalo. Avengers, Hra o trůny, demonstrace SPD na Václaváku nebo vyhazov dalších členů vlády. Navíc nám začala v celém Česku kvést řepka, a do toho všeho ještě ten Řepka...

Martin Miko
Martin Miko 2.5.2019, 13:08

Kvalitní koláže od Vaina

Duben patří mezi naše nejoblíbenější měsíce, jelikož se svět po dlouhé a nudné zimě opět probouzí k životu. Do toho všeho se po neskutečně dlouhé době opět probudil seriál Hra o trůny se svou poslední sérií, na kterou budeme samozřejmě společně s našim dvorním grafikem Vainem aktivně reagovat, ale se spoilery u nás den po premiéře rozhodně nepočítejte! K tomu všemu jsme aktivně sledovali celou tu slavnou demonstraci SPD proti diktátu EU, kterou podpořila Marine Le Penová z ENF, a dokonce jsme vše zachytili v rámci reportáže z místa činu.

Sami jsme zvědaví, jak oceníte sběrák těch nejpovedenějších koláží od Vaina, které se nám podařilo vytvořit během dubna.

A zde se dozvíte, kolik knih přečte Kateřina Kristelová za dva roky.

Podobné články

Doporučujeme

Další články