fb pixel Loučení Adama Vojtěcha: Český Twitter reaguje na rezignaci ministra a my se skvěle bavíme – G.cz
Vyhledávání

Loučení Adama Vojtěcha: Český Twitter reaguje na rezignaci ministra a my se skvěle bavíme

+ DALŠÍCH 10 FOTEK + DALŠÍCH 11 FOTEK

Po oznámení rezignace ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha se na internetech objevil zhruba v milionech verzích vtip o tom, že Karel Havlíček (ANO) už nebude vůbec spát, protože si vezme na starost třetí ministerstvo. Nicméně s názory na odchod Vojtěcha z funkce se roztrhl pytel mnohem víc a my jsme klasicky vyzobali to nejlepší.

Martin Miko
Martin Miko 22.9.2020, 12:20

Adam Vojtěch bude chybět českému Twitteru

Vždy když z Babišovy vlády odejde nějaký ministr, je to důvod k vytváření humoru. Bohužel v tomto případě nevíme dál, co nás čeká, protože nový ministr Roman Prymula si pro nás přichystal obrovskou spoustu zákazů a příkazů, které budou zahrnovat například zavírání hospod a barů ve 22 hodin nebo omezení hromadných akcí na minimum. Prymula zároveň slíbil, že se prozatím nouzový stav vyhlašovat nebude, ale bůh ví, co se bude dít třeba dva dny před volbami. Nicméně ani v těchto případech Čechům nechybí humor, a proto jsme vybrali ty nejlepší reakce na odchod Adama Vojtěcha z vlády.

Jestli je vám Adama Vojtěcha líto kvůli tomu, že bude muset jít na úřad práce, tak nezoufejte. On totiž podle zdrojů deníku E15 má již o práci postaráno. Stane se z něj prý nový generální ředitel Všeobecné zdravotní pojišťovny. Jde o shodu náhod? Nemyslíme si. Podle všeho to vypadá tak, že výměna ministrů zdravotnictví byla plánovaná už nějakou dobu, a i když nás pan Prymula ujišťoval, že se o politiku nezajímá, a že chce být akademikem, tak se nakonec ukázalo, že má tak trochu jiné plány. Obzvlášť když si v létě založil živnost na výrobu zdravotnických prostředků. V médiích nás však ujistil o tom, že nic vyrábět nebude. Nechme se překvapit.

Je také dost možné, že se na naší SuperStar Vojtěcha bude vzpomínat v dobrém, jak nás ostatně přesvědčily názory některých politiků. Každopádně, kdo by se chtěl ještě trochu zasmát na Vojtěchův účet ještě předtím, než na něj úplně zapomeneme, má možnost si zkouknout naši galerii nejlepších koláží, které se týkají právě bývalého ministra zdravotnictví.

Také máte tak trochu obavy z toho, čeho se ještě dočkáme?

Podobné články

Doporučujeme

Další články