Král hoaxů Tomio Okamura varuje před novými zpomalovači: Ujet autem tlupám islámských teroristů bude kvůli EU těžší!

Obrázek uživatele Martin Miko
11.04.2019, 11:54

Být členem SPD znamená být v každé situaci za hlupáka a hlavně při každé příležitosti připomenout nějakou obavu nebo varování před uprchlíky, islámem a teroristy. V případě Tomia Okamury se to daří přímo bravurně, protože ten by dokázal vtěsnat tématiku islámu i do přípitku na svatební hostině. Něco podobného se mu podařilo i v případě zvýšení bezpečnosti na silnicích v EU.

Kvůli zpomalování aut neujedeme teroristům

V rámci SPD se pořád něco děje, takže je pořád o čem psát, za což jsme samozřejmě rádi. Nedávno řešený návrh Evropské komise, který se zabýval zvyšováním bezpečnosti na silnicích a dálnicích v rámci EU, totiž poměrně zajímavým způsobem okomentoval předseda SPD Tomio Okamura. Ten na sociálních sítích reagoval na takzvané opatření ISA, což je technologie, která by měla omezovat rychlost automobilů. Nám samozřejmě nezbývá než jen kroutit hlavou nad jeho reakcí.

"A co když budete mít zrovna urgentní zdravotní problém, vaše žena bude rodit, či vám bude krvácet dítě? To byste nešlápli na plyn a nejeli rychleji? Nebo když po vás budou střílet zločinci či islámští teroristé? To byste radši dodržovali povolenou rychlost dle přání EU, nebo pořádně šlápli na plyn, abyste se dostal do bezpečí?" Komentoval Tomio Okamura návrh EU, který nám dle jeho slov nedovolí jezdit rychleji, kvůli čemuž nás dostihnou islámští teroristi.

Samozřejmě, že se jedná o nafouknutou bublinu, protože bezpečnostní systém ISA bude možné vypnout tím, že přišlápnete na pedál. Navíc kolikrát se vám v životě stalo, že jste museli v autě ujíždět před islámskými zločinci? Nám prozatím ani jednou. Mnohem větší šance je, že do vás narazí meteorit, uhodí do vás blesk nebo že vyhrajete sto milionů ve Sportce.

Většina lidí v komentářích samozřejmě berou Okamurova varování klasicky s humorem a nadsázkou a je na uváženou, jestli uživatelé, kteří Okamurovým vyjádřením věří, mají všech pět pohromadě. Navíc se ukázalo, že omezování rychlosti automobilů je pouze nafouknutá bublina a hoax, který se šíří internetem a Tomio ho pouze poslal dál jako důchodce varovný řetězový e-mail. "Mám se smát nebo plakat? Začínám si myslet, že Okamura je dlouholetý projekt Kazmy," glosuje Tomiův příspěvek jeden z internetových diskutérů a rozhodně není sám.

A zde si můžete přečíst, proč nás opustila ministryně průmyslu a obchodu Marta Nováková.


Komentáře

Doporučeno pro vás