fb pixel Kosmetičky, ty těžký život maj': Instagram týdne Šílená nehtařka ukazuje, s čím se potýkají ženy, které nás zkrášlují – G.cz
Vyhledávání

Kosmetičky, ty těžký život maj': Instagram týdne Šílená nehtařka ukazuje, s čím se potýkají ženy, které nás zkrášlují

+ DALŠÍCH 8 FOTEK + DALŠÍCH 9 FOTEK

Poslední dobou se roztrhl pytel s instagramovými účty, kde se lidé nejrůznějších profesí, kteří musejí při práci jednat s jinými lidmi, svěřují s konverzacemi, nad nimiž občas zůstává rozum stát. Po graficích, fotografech a tatérech se nyní dostává do popředí účet Šílená nehtařka, jenž odtajňuje každodenní strasti kosmetiček, kadeřnic a masérek.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 19.7.2020, 09:32

„Já nevěděla, že vlasy odrůstají...“

Co uděláte, když se někam objednáte, ale zjistíte, že to nestíháte, nepustí vás z práce, nebo se vám udělá zle? Normální člověk by některým z mnoha komunikačních kanálů, které dnes máme k dispozici, dal co nejdříve vědět druhé straně, to je jasné. Ale evidentně to není jasné každému.

Máme tu další Instagram týdne. Po šílenostech, jež zákazníci píšou tatérům a fotografům/grafikům se podíváme na účet, který shromažďuje konverzace kadeřnic, nehtařek, masérek a kosmetiček. Nese název Šílená nehtařka a při letmém pohledu do následující galerie uznáte, že „šílená“ je ještě mírné.

Evidentně vylhané výmluvy, urážky, arogance a nečitelná čeština – to jsou hlavní prvky, které můžeme ve zveřejněných komunikacích vysledovat. Naším osobním favoritem je slečna, která neví, že vlasy odrůstají – jakási zákaznice psala své kadeřnici celá nešťastná, že u ní byla před měsícem, protože chtěla blond hřívu. Teď má ale u hlavy nevzhledný pruh své přirozené barvy.

Na to jí kadeřnice odepisuje, že to samozřejmě není problém, ať se znovu objedná, odrosty se odbarví a natónují, aby ladily se zbytkem. Zákaznice ale vůbec nechápe – ona totiž prý vůbec netušila, že bude muset každý měsíc ke kadeřnici, protože ji nenapadlo, že vlasy odrůstají. „Myslela jsem, že mi jedenkrát odbarvíte ty odrosty a víckrát nemusím!“ napsala doslova žena. A my nevíme, jestli se smát, plakat, nebo nás ta blbost prostě jenom fyzicky bolí.

Znáte jiný, tematicky podobný Instagram? Nebo máte vlastní zkušenosti se „srážkou s blbem“? Napište nám do komentářů nebo nám pošlete anonymní screen a kdo ví, třeba z toho uděláme další článek a budete slavní!

Podobné články

Doporučujeme

Další články