fb pixel Mámě se zdá 1200 Kč moc: Instagramový účet Nechci tetování odhaluje bizáry ze života tatérů – G.cz
Vyhledávání

Mámě se zdá 1200 Kč moc: Instagramový účet Nechci tetování odhaluje bizáry ze života tatérů

+ DALŠÍCH 15 FOTEK + DALŠÍCH 16 FOTEK

Tetování už dávno není doménou kriminálníků a spodiny společnosti. Žijeme ve světě, ve kterém mít kérku není nic neobvyklého. Cesta k vysněnému zkrášlení těla však v mnohých případech bývá velmi trnitá. O tom, že ne každý člověk by se měl nechat doživotně ozdobit permanentním obrázkem, vás přesvědčí i Instagram tohoto týdne s prostým názvem Nechci_tetovani.

Martin Miko
Martin Miko 28.6.2020, 11:12

Kérka za hulení se svolením matky

Komunikace s lidmi, kteří touží po svém vysněném tetování, je občas vážně běh na dlouhou trať. Právě proto vznikl instagramový účet nechci_tetování, jenž nám umožňuje nahlédnout do temné strany kérek. Ta má samozřejmě kromě šílených konverzací mezi tatéry a zákazníky i další zákulisní bizáry, které zahrnují například nabídku drog výměnou za kérku nebo šílené výmluvy a představy negramotných zákazníků.

I když žijeme v představě, že tatéři vydělávají statisíce a užívají si luxusního života po boku stylových lidí s vyhraněným životním stylem, tak opak je pravdou. Nemalá část jejich práce spočívá v tom, že se domlouvají s podivnými lidmi, kteří smlouvají a chtějí za každou cenu získat své vysněné tetování. Tito lidé v závěru ani neví, jaké tetování vlastně chtějí, nebo jak by mělo být velké. Podle toho se tatérům těžko určuje cena. Nejhorší je samozřejmě, když se do celé konverzace zapojí máma, která odmítne dát dceři peníze na drahé tetování. Na internetu si totiž přečetla, že jinde to dělají levněji. A tak dcera nakonec skončí s tribalem nad zadkem nebo s růží na rameni.

Zákulisí českého tatérství je vlastně podobné jako jakýkoliv jiný byznys, kde se řeší cena služby se zákazníkem. Své by o tom mohli povědět diskžokejové, hudební kapely a další umělci, kteří se snaží uživit tím, co je baví. Následující galerie vás přesvědčí o tom, že to tatéři v Česku nemají vůbec lehké.

Jak se vám líbí náš Instagram týdne? Pokud máte tipy na další perly, tak nám je pošlete do komentářů.

Podobné články

Doporučujeme

Další články