fb pixel A to jste věděli... Že existuje Instagram jenom s kulatými zvířaty? – G.cz
Vyhledávání

A to jste věděli... Že existuje Instagram jenom s kulatými zvířaty?

+ DALŠÍCH 13 FOTEK + DALŠÍCH 14 FOTEK

Možná taky ráno čučíte do telefonu a bezcílně scrollujete. Jako my. A možná taky jako my máte po přečtení zpráv chuť se zachumlat do peřin a už nikdy nevylézt ven, protože svět je otřesný. Ale! Když sledujete ty správné stránky, může vám to den naopak zlepšit. Třeba stránky, kde uvidíte jen a pouze kulatá zvířata!

Jan Studnička
Jan Studnička 11.6.2020, 13:23

Hrdina temných časů

Jednou za pár generací se v nekonečné špíně lidstva vynoří postava spasitele. Někoho, kdo smete všechno, co se mu postaví do cesty a zkrátka dá lidstvu něco, co nás všechny posune kupředu nebo nás zachrání. Albert Einstein. Galileo Galilei. Ten, člověk, který vymyslel tatranky...

No, a teď tu máme zase takovéhé velikána. Tentokrát se ovšem pokorně skrývá za maskou anonymity. Jako každý hrdina. Je to člověk (nebo možný tým lidí), který založil dva instagramové účty Round.boys a Round.animals. Ty se soustředí na, jak už jste si asi mohli domyslet, na kulatá zvířata.

Lhostejno, zda je zvířátko domácí nebo domestikované, jestli je to ryba, pták, dobytek, šelma, hlavně když je kulaté a od pohledu měkké. Třeba jako tuleň. My víme, nezní to jako bůhvíjaký zázrak, ale ve skutečnosti je.

Z osobní zkušenosti můžeme říct, že nic vám nedodá po ránu lepší náladu než kočka, co má hlavu ve slupce od exotického ovoce. Nebo čivava, která vás sleduje přes děravý toasťák. Nebo kulatá kachna... no, však uvidíte. Skočte do naší galerie.

A jestli máte svůj vlastní oblíbený instagram, nebojte se nám ho hodit do komentářů na facebooku.

Podobné články

Doporučujeme

Další články