fb pixel Jestli čísla neklesnou, exemplárně utratíme psa, říká Andrej Babiš – G.cz
Vyhledávání

Jestli čísla neklesnou, exemplárně utratíme psa, říká Andrej Babiš

Vyrazili jsme do ulic a pracovišť za běžnými občany, abychom se jich přeptali, jak prožívají dnešní rozvolnění pravidel. Někteří z toho mají větší radost než jiní.

Jan Studnička
Jan Studnička 3.12.2020, 14:54

Já jsem rád, že se opatření rozvolňují, už nemusím mít roušku takhle, ale můžu ji mít zase pod nosem. Takhle. To znamená rozvolnění, ne? Na druhým stupni si ji dám takhle na bradu akorát? Ne? Mně to přišlo logický.

Petr, 42, státní úředník

Já jsem pro. Všude se teď tvoří fronty a tlačenice. A jestli mám něco rád, pak jsou to lidi namačkaný na sobě a tvoření nových a nesmyslných front.

Adolf, 55

Mně vlastně ty davy lidí úplně netěší. Jako, já cením, že vůbec nějakou práci mám v týhle době, ale lidi mě akorát očumujou a nic z toho. Já nevím, kdy se tahle objektivizace stala národní tradicí.

Stromek na Staromáku

To není žádný rozvolňování, to je pořád úplně normální totalita! Akorát vláda vidí, že už toho mají lidi dost, že už se zvedá revoluce, takže museli trochu couvnout! Ale my nepolevíme! Budeme dál vznášet požadavky na vládu! Budeme s totalitou bojovat na facebooku i na mimibazaru, dokud nám exekutoři neodnesou modem.

Alena, 38 (matka na mateřské, ale rozhodně ne dovolené)

No je to super, stavil bych se na jedno na Vyšehradě, ale nevím, jestli to není blbý po tom všem.

Roman, 56

Promiňte, já nemám čas se zajímat o tyhle věci, musím se zamyšleně dívat do téhle zkumavky s modrou vodou.

Vědkyně z fotobankové fotografie, 27

Podejte mi ještě támhletu fošnu, já ji hodím na vrcholek tý barikády. Je to potřeba, páč jinak ten dav neudržíme. Už dopoledne mě málem roztrhali, ještěže máme ty chemický obleky.

Hubert, 52, majitel hračkářství

---

Ryba z Bečvy, 2

Jako, úplně mi to v práci nepomohlo, ale už na mě aspoň nenadává tolik lidí. Je to opravdu strašný tlak řídit a radit bandě neschopných idiotů, která pak všechnu vinu svaluje na vás. Dovedete si představit, že máte zodpovědnost za tolik lidí?! Chápete, jak vyčerpávající to je? Promiňte, já už budu muset běžet, mám schůzku s terapeutem.

Pes, 4

Jako není to optimální, ale jsem rád, že můžu alespoň otevřít hospodu a někdo sem chodí. A dokonce dodržujou chlapi i pravidla. To s těma rouškama ne, to ne, ale už třeba neházej vajgly do pisoárů, a to je super.

Robert, 55, majitel restaurace

Já na nějaký uvolňování nevěřím, jednou jsem se uvolnil v parku a šel na dva roky do basy, takže já bych byl vopatrnej tadystim.

Radim, 27

Jestli se to povedě nebo nie, to neviem. Ale kdyby nějaká chyba nastala, tak pojede pes na farmu k hodným lidem. Na Krym.

Andrej, 66

Podobné články

Doporučujeme

Další články