fb pixel Podle vědců napadá koronavirus pouze muže s velkým přirozením, odpůrců roušek ubývá – G.cz
Vyhledávání

Podle vědců napadá koronavirus pouze muže s velkým přirozením, odpůrců roušek ubývá

Zdroj: G.cz

S překvapivým objevem přišli britští vědci z Cambridgeské univerzity. Podle posledních výzkumů se zdá, že mezi muži napadá koronavirus výhradně muže s nadprůměrně velkým přirozením. Chronických nenosičů roušek začalo po tomto objevu rapidně ubývat.

Jan Studnička
Jan Studnička 15.10.2020, 08:17

Věda!

“Já si pořád nejsem jistej, jestli nějakej virus existuje, jo,” svěřil se nám přes tři roušky na ústech pan Stanislav Kolomý z Olomouce. “Ale radši se chráním, protože jsem v ohrožený skupině, žejo.” Podobný sentiment zaznamenali úřady po celém světě. Dokonce i americký prezident začal nosit roušku. “Nově pan prezident nosí roušku i do sprchy,” napsal v oficiálním vyjádření viceprezident Spojených států Mike Pence. “Je podle něj potřeba dát najevo, že sice už koronavirus měl a má tedy, cituji ‘největší penis na světě, penis, jaký svět neviděl’, jsou jeho genitálie tak velké, že by to klidně mohl chytit znovu.”

I lidé, kteří doposud koronavirus odmítali jako hoax, náhle tvrdí, že je pro ně covid extrémním nebezpečím. “Vím, jaké to je. Už jsem se párkrát nakazil, poprvé v devadesátkách, když jsem prošel pubertou,” napsal do otevřeného dopisu Daniel Hůlka. “Nechť všichni vědí, že jsem koronaviru měl a byl jsem těžký případ.”

Podle pořadatelů demonstrace Svobodu svobodě je od překvapivého objevu těžké svolávat demonstrace proti rouškám. “Všichni chlapi najednou nosí roušky!” stěžuje si Milena Pošahaná. “Prý se jim ostatní muži v tramvaji smějí, když na sobě roušku nemají.”

Prachobyčejný hoax

Zvědaví jsme zavolali přímo do Cambridge, kde to zvedl místní profesor. Přes záchvat smíchu nám řekl: “Jo, vy píšete o těch penisech. To je super. Ona je to úplná blbost, ale všichni ty dementi najednou začali dodržovat pravidla. Zas jednou Británie zachránila svět, co?”

Na naši otázku, jestli to není nemorální, přišel jenom další výbuch smíchu. “V týhle době? Ne. Hele, jestli o tom děláte článek, nemůžete tam ještě dodat, že na koronavirus jsou imunní jenom ženy, který nemaj celulitidu? Díky!”

Podobné články

Doporučujeme

Další články