"Ještě to chce Volného a budou komplet!" Svobodný Mach se zapojí do Klausovy Trikolory a Twitter k tomu má hodně co říct – G.cz
Vyhledávání

"Ještě to chce Volného a budou komplet!" Svobodný Mach se zapojí do Klausovy Trikolory a Twitter k tomu má hodně co říct

+ DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

Hnutí Trikolora posiluje a do svých řad o víkendu přivítalo bývalého europoslance a předsedu Svobodných Petra Macha, který bude v novém politickém subjektu Václava Klause ml. působit jakožto registrovaný příznivec a pomáhat v ekonomické sekci. Stane se z Trikolory strana nechtěných a odmítnutých?

Rom Jeremy
Rom Jeremy 15.7.2019, 14:03

Mach feat. Trikolora

Vypadá to, že z hnutí Trikolora se stane jakési skladiště pro odmítnuté a jinde nechtěné politiky. Napovídá tomu i předseda Svobodných Petr Mach, který se stal registrovaným příznivcem nové strany Václava Klause mladšího, což zřejmě nikdo nečekal. Možná je to znamení toho, že Svobodní skončí, nebo se úplně spojí s Trikolorou. Petr Mach je prý velkým fanouškem mladého Klause a rád by jeho straně pomohl uspět v české politice.

Petr Mach by rád Trikoloře přispěl svými znalostmi a pomohl v ekonomické sekci hnutí. Rovněž by rád pomohl při tvorbě ekonomického programu hnutí. Nebude na to sám, jelikož by měl spolupracovat s kolegyní Markétou Šichtařovou.

Tato kolaborace samozřejmě na Twitteru vyvolala spoustu reakcí. „Petr Mach zosobňuje sobeckou ekonomii na úrovni 19. století. Moderní ekonomika je ovšem založena na mezinárodní integraci a solidaritě,“ reaguje nejmenovaný uživatel Twitteru na Machovo zlákání Trikolorou. Objevují se i názory jako „To hnutí zatím funguje perfektně jako lapač úplně největších idiotů. Ještě to chce Volného a tvrdé ruské jádro by bylo komplet,“ nebo „Trikolora brakuje na smetišti? To zase budou krásné předvolební debaty typu nás problémy Evropy nezajímají, my prosazujeme náš volební program".

Mach v Trikoloře vyvolal poměrně velké pozdvižení na sociálních sítích a je dost možné, že se zapojí v rámci příštích voleb do společné kandidátní listiny. S novým subjektem za zády by mohl mít reálnou šanci na to být někam zvolen. Zatoužil snad Petr Mach po funkci? I to je možné.

V následující galerii si vychutnejte ty nejlepší reakce na spojení Petra Macha s Trikolorou.

A zde rozhodně nepotěšíme cyklisty ani vodáky, kteří mají chuť na pivo.

Podobné články

Doporučujeme

Další články