fb pixel Co politik, to plagiátor: Benda, Malá, Forejt a další pochybní studenti naší doby – G.cz
Vyhledávání

Co politik, to plagiátor: Benda, Malá, Forejt a další pochybní studenti naší doby

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Vzdělání je samozřejmě velice důležitá věc, obzvláště když chcete v politické branži působit jako věrohodný a vzdělaný člověk, ke kterému občané vzhlíží. Mnoho našich politiků by se mohlo pochlubit falešným nebo pochybným titulem z vysoké školy. Pojďme se na tuto problematiku trochu blíže podívat.

Martin Miko
Martin Miko 24.1.2020, 15:06

Politici školou povinní

Za vysokoškolským titulem stojí spousta krve, potu a dřiny, což vám může potvrdit každý, kdo absolvoval všechny ty složité a náročné zkoušky, zápočty, eseje, bakalářky a diplomky. Mezi českými politiky existuje však jistá skupinka lidí, která se k titulu dostala pochybným způsobem. Například tak, že svou absolventskou práci vytvořila díky opisování a kopírování z cizích prací. Dalšími „experty“ jsou někteří absolventi plzeňských práv, kteří zvládli pětileté studium třeba i za rok a univerzitě tak rozhodně nepomohli. Že toto není možné? Ale no tak, nebuďte naivní.

A samozřejmě, že se to netýká jen politiků. Někteří lidé vám přes internet prodají maturitu nebo vysokoškolský titul, kterým se pak můžete pochlubit na schránce nebo před jménem. A že se to nesmí? To se tu moc neřeší.

A kdo by rád zavzpomínal na Babišovy odborníky, tak má možnost zde.

Podobné články

Doporučujeme

Další články