Až třicet procent občanů se chystá po volbách emigrovat. Nahradí je nelegální imigranti

Obrázek uživatele Dominik Landsman
23.10.2017, 13:10

Není to nízká porodnost, ale parlamentní volby, které můžou za úbytek občanů České republiky. Nejinak tomu je i letos.

Volební místnosti ještě ani nevychladly, Andrej Babiš ještě nestihl pasovat Marka Prchala na rytíře, Tomio Okamura nestihl poslat děkovnou bonboniéru všem dvanácti imigrantům, kteří u nás jsou, a lidé už začínají z republiky odcházet. A to po desítkách a stovkách tisíc.

Výsledek parlamentních voleb zklamal, jako ostatně vždy, velkou část národa, takže přišlo to, co vždy. Lidé opouští republiku.

„Tohle je konec demokracie. Nechápu, jak skoro třetina lidí může volit toho šizuňka Bureše. Tady nebudu už ani minutu. Sbalil jsem si jenom to nejnutnější, manželku, děti a jdeme hledat štěstí jinam. Třeba do Polska. Uvidíme, jak nám to tam půjde,“ prozradil pan Antonín Pála, který volil Svobodné a který nechápe, co se to vlastně stalo.

Pan Antonín není sám. Český statistický úřad podle dat nashromážděných ze sociálních sítí spočítal, že Českou republiku opouští téměř dva miliony lidí.

„Čísla nelžou. Je to tak. Podle dostupných dat nás opustí možná až na dva miliony našich občanů. Pokud půjdeme dozadu do minulosti, zjistíme, že tento jev se opakuje každé čtyři roky. Středně větší odliv občanů jsme rovněž zaznamenali po předchozí prezidentské volbě. Za posledních deset let naší republiku opustilo podle údajů sedm milionů osob. Zajímavé je, že více než polovina osob opustila naší republiku opakovaně. Je zde nezanedbatelné procento chronických opouštěčů, kteří republiku opouštějí úplně po každých volbách. Jak je to možné, to nevíme. K tomu žádná data nemáme,“ potvrdil Jan Houska, náměstek ředitele Českého statistického úřadu.

Zatímco třetina občanů opouští republiku, je tu nezanedbatelná část lidí, kteří slaví veliký úspěch. Především překvapivý úspěch Tomia Okamury dává některým lidem naději a vůli žít.

„Tomek nás všechny zachrání. Já nemám práci, bydlím v malé garsonce a docela dost hraju na automatech, ale až Tomek zastaví imigraci a zakáže islám, všechno se změní k lepšímu, všechno,“ prozradil pan Josef Proucha, volič SPD, který doufá ve světlé zítřky.

Asi největším paradoxem těchto voleb je skutečnost, že těch třicet procent lidí, kteří opouští republiku, bude muset být nahrazeno. Krizový štáb České republiky tak počítá s tím, že tito lidé budou muset být nahrazeni imigranty.

„Nevidíme jinou cestu. Takhle náhlý odliv téměř třetiny národa může mít až devastující vliv na naši ekonomiku a vlastně i na celé fungování státu. Musíme tedy tento výpadek nějaký krýt. Proto od tohoto týdne začínáme přivážet z Německa imigranty, aby se zapojili do našeho života,“ potvrdil Bohuslav Sobotka, zatím ještě premiér České republiky.

Úspěch proti islámské a protiimigrační strany má tedy opačný dopad na společnost, než jaký si voliči vysnili.

A TADY máte 6 důvodů, proč si nejde nedělat legraci z Tomia Okamury.


Komentáře