fb pixel 6 důvodů, proč si nejde nedělat legraci z Tomia Okamury – G.cz
Vyhledávání

6 důvodů, proč si nejde nedělat legraci z Tomia Okamury

Na světě existuje jenom málo lidí, ze kterých si nejde nedělat legraci. Jedním z nich je Tomio Okamura.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 20.10.2017, 07:24

Ono to totiž vypadá, že Okamura chce, aby si z něj lidi dělali prdel. Jinak to snad ani není možný. Přikládáme několik důvodů, proč je opravdu těžké brát tohoto člověka vážně.

1. Imigrant, který brojí proti imigrantům

Abychom byli spravedliví, tak Okamura není imigrant v tom pravém slova smyslu. Narodil se v Japonsku, kde žil do svých deseti let. Na druhou stranu má ale českou matku. Nicméně to není ryzí Čech, a tím pádem je to prostě imigrant a basta.

Takže věc se má tak, že nám tady nějaký Japonec hřmí a brojí proti multikulti, přičemž on sám je multikulti už od pohledu.

Mimochodem Okamura chce zastavit imigranty, kteří tu nejsou. To je prostě děsně kouzelné. Člověk má chuť mu dát bonbon, pohladit ho po vlasech a říct, že to bude dobré. Aby se přestal rozčilovat a dal si sushi.

2. Zastaví imigranty, zastaví islám, zastaví diktát EU

Ty vole, on prostě zastaví úplně všechno. Tady nějaký Japonec z Čech (vlastně z Moravy) slibuje, že zastaví nelegální imigraci. To, co nezvládlo Německo, Francie, prostě co nezvládl nikdo na světě, tady najednou zastaví malý Japončík z malé zemičky.

To je úplně nový level předvolebních slibů typu „snížíme daně“. Prostě takové líbivé heslo, o kterým snad úplně všichni ví, že je nereálné, povýšil Tomio do úplně jiné dimenze. Tadyhle pan Okamura si po volbách plivne do dlaní, vezme si rukavice a vydá se tam někam do neznáma zastavit nelegální imigranty.

3. On nechce vládnout

Tady asi všichni tušíme, že Okamura nestojí o to získat nadpoloviční většinu v parlamentu a vládnout této zemi. Na to nemá Okamura plán. Jeho přímá demokracie by mu nepomohla. Okamura si chce rochnit někde kolem těch deseti procent, hlasitě nadávat na to, co je zrovna ve společnosti nepopulární, tvrdit, že to vyřeší, shrábnout státní příspěvek a být rád, že se nemusí do ničeho zapojovat.

Je jisté, že získat nadpoloviční většinu je Okamurův zlý sen, který ho budí ze spaní. Potom by se totiž ukázalo, že jenom plácá prázdnou slámu a ty jeho líbivý hesla jsou neproveditelný.

4. Vytuneloval svoji vlastní stranu

On sice tvrdí, že tomu tak nebylo, nicméně Okamura vyvedl z Úsvitu peníze na svůj účet, kdy se za děsnou pálku nechal najmout jako poradce strany. Okamura má politiku jako byznys. Něco jako malý Babiš, který to bouchá. Ale ve velkém. Okamurovi stačí jet v milionech, a je spokojený.

5. Voliči SPD

Bez těch by to nešlo. Bez nich by nebyl Okamura tak legrační, jako je. Voliči SPD jsou samostatná kapitola. Není hezké je nějak škatulkovat a dělat z nich hloupé idioty. Spíš bychom je mohli označit za srdcaře, kteří se z nějakého důvodu (neříkáme, že proto, že jsou hloupí) nechali nalákat na líbivá slovíčka Okamury.

Odznáček SPD, buďto hrdě připnutý na hrudi nebo alespoň jako součást profilové fotky na FB, kterým se dotyčný snaží vykřičet do světa: „Ano, jsem kretén a jsem na to hrdý,“ je děsně kouzelný a nelze ho nemilovat.

6. PR a marketing

Pokud se podíváte na videa nebo fotky kolem SPD, popřípadě kolem Okamury, všechno je tak nějak humpolácký. Lidé, kteří vystupují na jeho podporu, jsou toporní a se strojeným úsměvem recitují naučený text (spíš to čtou ze čtečky), působí, že rozumu příliš nepobrali. No ona je to většinou pravda. Všechno kolem SPD je prostě jeden veliký bizár.

A na závěr se ještě dozvíte, kterak Tomio Okamura zastavil nelegální imigraci, diktát EU a i svůj majetek.

Podobné články

Doporučujeme

Další články