fb pixel Andrej Babiš byl podle soudu agentem StB a… no a nic, jede se dál – G.cz
Vyhledávání

Andrej Babiš byl podle soudu agentem StB a… no a nic, jede se dál

Návrat do dotační budoucnosti Módní kolekce Mírov 2017 Taková ta komedie ze života Kde udělali soudruzi z StB chybu? + DALŠÍCH 15 FOTEK + DALŠÍCH 16 FOTEK

Krajský soud v Bratislavě rozhodl, že Andrej Babiš bude i nadále veden ve svazcích komunistické StB. Znamená to tedy, že Andrej Babiš byl opravdu agent Bureš. No a co to všechno znamená? No nic. Jede se dál. Nějaká spolupráce s StB nemůže Andreje rozhodit.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 14.2.2018, 10:52

Doby, kdy padala vláda, jelikož premiér nebyl schopen vysvětlit, kde vzal peníze na byt, anebo byla jeho rajda podezřelá ze zneužívání rozvědky ke špehování premiérovy manželky, jsou dávno pryč.

My tu máme dnes premiéra v demisi, který je trestně stíhaný za dotační podvod. Plus samozřejmě ještě takové parádičky, jako korunové dluhopisy anebo uniklé odposlechy, kde se potvrdilo, že svá média řídí k obrazu svému a podle svých potřeb. Andrej je prostě kabrňák, kterého nějaká dokázaná spolupráce s StB nemůže rozhodit.

Pokud Andrej Babiš ubodá v afektu invalidního sirotka, bude to jasná kampaň a Andrej Babiš z toho nakonec vyjde jako vítěz. Vypadá to, že je Andrej nesmrtelný.

Je jedno, co Andrej udělá, jeho voliči ho budou stejně milovat. On je totiž ten, který jako jediný maká a vyžene tu úplatnou svoloč, co nám tu dosud vládla, od koryt.

Když se na to podíváme širší optikou, tak Andrej je jenom jedním dílem do mozaiky této absurdní doby. Máme tu Tomia Okamuru. Polovičního Japonce, který vytuneloval jednu stranu, aby si založil druhou, a vypadá to, že i tam to nějak s penězma hapruje. Tento poloviční Japonec si svou politickou kariéru založil na tom, že straší lidi uprchlíkama, kteří tu nejsou. Hraje na vlasteneckou strunu a systematicky šíří strach, protože lidé, kteří se bojí, se mu lépe ovládnou.

Tomek už drahně let omílá donekonečna: „Přímá demokracie,“ a usiluje o vystoupení České republiky z EU, protože si zjistil, že docela dost voličů nemá EU rádo.

Panoptikum jménem SPD potom vyvrhlo do Poslanecké sněmovny takové ještěry, jako je třeba Míla Rozner, stínový ministr bigbítu a odborník na koncentrační tábory.

Pomyslnou třešničkou na dortu je prezident Miloš Zeman s první dámou Jiřím Ovčáčkem. To je kapitola sama o sobě. Chátrající, zákeřný, zahořklý, pomstychtivý a prolhaný dědek na Hradě obklopený partičkou napojenou na Rusko pouze dokresluje tuto dobu. Dobu, ve které nějaké usnesení soudu o spolupráci s StB nemůže trestně stíhaného premiéra v demisi v žádném případě rozhodit.

A tady se dozvíte 5 věcí, které by Andrej Babiš musel udělat, aby ho lidé přestali volit.

Podobné články

Doporučujeme

Další články