fb pixel 5 věcí, které může Andrej Babiš udělat, a lidé ho i přesto budou volit – G.cz
Vyhledávání

5 věcí, které může Andrej Babiš udělat, a lidé ho i přesto budou volit

Nezničitelný Andrej Babiš válcuje politické soky a kráčí vstříc drtivému vítězství. Navzdory všem různým skandálům, ať už jde o uniklé odposlechy, korunové dluhopisy nebo Čapí hnízdo, je Andrej nesmrtelný.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 24.8.2017, 08:25

To, co by dříve srazilo vaz i tomu nejposlednějšímu politikovi (natož potom ministru financí, nota bene budoucímu premiérovi), Andreje naopak posílilo a vypadá to, že je prostě a jednoduše věčný.

Být Andrejem musí být děsně super (nejen kvůli těm penězům), protože vlastně můžete udělat takřka cokoliv, a pořád se najde poměrně dost lidí, kteří vám budou fandit. Co všechno může Babiš udělat, aniž by jeho obliba poklesla?

1. Může zmlátit ochrnutou samoživitelku

Andrej Babiš si může dovolit přijít k samoživitelce na vozíku a bezdůvodně ji fyzicky napadnout. Následně jí vozík klidně může vzít a dát ho svým lemurům v Čapím hnízdě na hraní.

Samozřejmě že nemá důvod něco takového udělat, ale to nemění nic na tom, že to udělat klidně může. Jeho PR tým posléze vyhotoví promptně analýzu situace a připraví Andrejovi notičky pro vysvětlení situace. Babiš tak může tvrdit, že ochrnutá samoživitelka na vozíku je kampaň proti němu.

Anebo ještě lépe. Svým činem chtěl upozornit na nelehkou úlohu ochrnutých samoživitelek ve společnosti, a proto se nebude ostýchat a pošle deset mega na nemocnou Marušku, která se narodila bez kůže.

2. Neplatit daně

Andrej Babiš daně platit nemusí. Nemá důvod. Stačí říct, že neplatit daně mu umožnila předchozí vláda v čele s Kalouskem a on jen využil situace. To Kalousek je ten špatný, na koho by se měl snést hněv celého národa, protože umožnil Babišovi neplatit daně.

Aby si Andrej naklonil opět voliče, tak se po provalení, že neplatí daně, vyfotí na festivalu Folkových písní v Albrechticích s mladými lidmi, a všechno je v pořádku.

3. Poslat úplně všechny občany do prdele

To samozřejmě za normálních okolností nemůže být bez odezvy. Babiš ale není normální okolnost. Když se to dobře prodá, můžete lidi poslat do prdele, aniž byste je pobouřili. Není totiž důležitý obsah, nýbrž forma.

Důležité je nejdřív napsat „Ahoj lidi“, no a pak si můžete s lidma dělat, co chcete: „Ahoj lidi, jděte všichni do prdele.“ K tomu přidat fotku, kde Andrej krmí kolouška senem, a jako by se vlastně nic nestalo.

4. Vykrást banku

Andrej Babiš může nakráčet do libovolné banky a celou ji vybílit. I když budou svědci, budou kamerové záznamy, tak on to vysvětlí. Tedy nevysvětlí. On se bude ohánět tím, že peněz má dost, takže proč by vlastně kradl? Stojí mu to za to? Ne. On si peníze přeci dokáže vydělat poctivě.

5. Ukáže se, že za druhé světové války byl u gestapa

Andrej Babiš s krycím jménem Helmut pracoval za protektorátu pro gestapo, udával židy a trýznil nečisté děti ve sklepě.

Tedy, to je samozřejmě blbost, protože tak starý Andrej není, ale hypoteticky by mu to neublížilo. Soudně by si vymohl, že v gestapu nebyl, přičemž by v jeho prospěch svědčili bývalí gestapáci. Jak bývalí gestapáci řeknou, že Babiš u nich nebyl, je to v pořádku. Přeci by svého kámoše nepotopili.

Andrej Babiš může dělat téměř cokoliv. Podle politologů existuje jenom jedna věc, která by Babišovi zlomila vaz. Kdyby konvertoval k islámu a na hranicích vítal uprchlíky. To je ještě horší než zmlátit ochrnutou samoživitelku. To by mu lidé nikdy neodpustili.

A TADY se můžete podívat na přepis uniklého odposledu Andreje Babiše.

Podobné články

Doporučujeme

Další články