6 věcí, které nastanou teď, když Facebook zablokoval stránku Islám v České republice nechceme – G.cz
Vyhledávání

6 věcí, které nastanou teď, když Facebook zablokoval stránku Islám v České republice nechceme

Pravděpodobně jste zaznamenali zprávu, že v pondělí byla facebooková stránka Islám v České republice nechceme zablokována. Smutná zpráva pro všechny vlastence a lidi, kteří to dělají hlavně pro další generace, ať už dělají cokoliv.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 13.1.2016, 09:50

Co bude dál? To se dá jen těžko odhadnout, jelikož s touto situací nikdo nepočítal. Koho by napadlo, že stránka na Facebooku, která porušuje pravidla Facebooku, bude z Facebooku odstraněna? Je to samozřejmě do nebe volající porušení svobody projevu a cenzura horší než za komunistů, protože Mark Zuckerberg a ta jeho firmička musí ctít svobodu slova všech magorů, kteří se na Facebooku vyskytují a na zablokování stránky nemá samozřejmě právo. Přečtěte si to v ústavě.

Nicméně, pomineme-li nemilé okolnosti, které stojí za tímto spiknutím, nezbývá nám, než se zaťatými pěstičkami hledět do budoucna a doufat, že bude lépe. Co se tedy stane?

1. Islám zaplaví ČR

Přiznejme si, že za současné situace, kdy vládní aparáty jsou k situaci islámu naprosto benevolentní až neteční, byla facebooková stránka Islám v České republice nechceme jedinou bariérou mezi naší malou zemičkou a hordou muslimů, kteří se k nám snaží zavléct islám, právo šaría a teroristické atentáty v Paříži. Ano. Muslimové u nás v České republice chtějí plošně zavést teroristické útoky v Paříži a bez facebookové stránky Islám v České republice nechceme jim již nestojí nic v cestě. Samozřejmě, že tu je ještě odnož, tedy záložní stránka Islám v ČR nechceme, ale ta není natolik silná, aby hordám islamistů zabránila ve vstupu na naše území.

2. Tomio Okamura svolá demonstraci, na které bude řečnit

I to je možné. Ostatně Tomio Okamura by svolal demonstraci tak jako tak. Tomio vždy vycítil, kam vanou větry společenské nálady, takže ani nyní, když ho národ potřebuje, nebude váhat ani minutu.

3. Diskutéři z Novinek se nechají slyšet, že už je toho dost a někdo by s tím měl něco dělat

Elita národa, vždy a na vše si stěžující, na lepší budoucnost rezignující, na úspěch jiných plivající a za každých okolností zahořklá, diskutéři z Novinek, propadnou ještě větší skepsi a zmaru (ač se mohlo zdát, že to není možné) a ve své malosti rozjedou mohutnou kampaň nenávistných komentářů s chatrnou gramatikou, avšak s ryzím úmyslem a tak říkajíc se srdíčkem na dlani.

U utřepané davové výzvy, ať už konečně my Češi vyjdeme do ulic a s tou chátrou u kormidla zatočíme, jako vždy pouze zůstanou, neboť na to jít do ulic nemají Novinkáři čas. Musí bránit národ a hodnoty doma od počítače.

4. Martin Konvička zvítězí ve Stardance

Alespoň dílčí vítězství čeká na Martina Konvičku. Sebrali mu sice Islám v České republice nechceme, ale coby jeho nejvýraznější tvář dostane možnost za své úspěchy a zásluhy zápolit na čété jedničce v příštím ročníku Stardance.

Martin se soutěží protančí nejen k samotnému vítězství, ale taktéž ke kandidatuře na prezidenta.

5. Mark Zuckerberg bude hnán před spravedlnost

Jak již bylo řečeno, tak zakladatel Facebooku zašel už příliš daleko. Jasný sluníčkář a deklarovaný člen pražské kavárny zcela záměrně sabotuje snahu českých vlastenců zachránit tu naši kulturu Kabátů (nově už i Ortelů), knedlíků a nadávání na fotbal.

Co na tom, že Zuckerberg možná ani neví, že je jeho firma i v Česku (potažmo neví, že existují nějaké Česko), ale tohle přehnal. Nebuďme na něho ale tak přísní, jelikož to všechno dělá na příkaz USA a frau Merklové.

6. Vůbec nic

To je další možnost. Po konci Islámu v České republice nechceme se nestane vůbec nic. Záložní stránka frčí na plno a zanedlouho dosáhne stejných úspěchů jako její slavnější sestra. Možná vznikne i nějaká nová, podobná stránka. Hlas hrdého lidu se umlčet nedá a vždycky se najde někdo, kdo dokáže zklamané, ustrašené a nasrané lidi stmelit. Stejně jako to tehdá dokázal Hitler.

No, a jelikož bez facebookové stránky Islám v České republice nechceme nemá islámu v příchodu už kdo zabránit, tak se alespoň můžete podívat SEM na 19 důvodů, proč v Česku přivítat islám.

Podobné články

Doporučujeme

Další články