5 otázek, které nás po volbách nejvíc pálí – G.cz
Vyhledávání

5 otázek, které nás po volbách nejvíc pálí

Volby máme za sebou a s nimi i zajímavou přehlídku lidového umění a tvořivosti ze strany politiků a jejich propagačních týmů. Ve jménu občanů děkujeme za festival billboardového a spotového umění. Bylo to krásné, hodnotné a rozhodně to stálo za ty peníze. Za všechny peníze, abychom byli konkrétní. Co nás teď ale trápí, je následujících pět věcí...

Zuzana Hubeňáková
Zuzana Hubeňáková 10.10.2018, 14:12

1. Dostanou důchodci vlastní popelnice?

Jedná se nám o blaho seniorů, kterým ve svém fenomenálním videu přislíbil pan Pospíšil z ČSSD popelnice zadarmo. Myslíme si, že by každý důchodce měl mít svou popelnici, do které se bude moct schovat, až se vyplní předpověď SPD, přijedou nájezdníci z jihu a zaberou naše domy. Mladí budou mít uřezané hlavy, ti jsou skladnější, stačí jim krabice od banánů. Ale co senioři? Kam se vrtnou?!

2. Kdo nás ochrání přes růžovým arabským metrem?

Michal Malý ze strany Svobodní ve svém klipu ukázal svou vizi budoucnosti. Vizionář, či (nebojme se toho slova) jasnovid Malý ve spotu ze záhadného důvodu sedí v křesle u přijíždějícího metra. To najednou zrůžoví, ozve se hlášení v arabštině a k názvu stanice Křižíkova se přidá jeho arabský ekvivalent. My trneme hrůzou z faktu, že Svobodní nepřebrali vládu nad Prahou a metro je tedy ve velkém ohrožení, že ho zaberou homosexuální arabové nebo arabská Barbie.

3. Jak dlouho ještě bude vládnout Babiš?

Všichni víme, že Petr, Radek, ba i Lůďa mají číslo na pana velkostatkáře Babiše. Otázkou zůstává, kdy konečně dostane nějaké číslo i to naše stíhané číslo Andrej.

4. Zavřou už konečně Ratha?

Ačkoliv David Rath by do senátu tuze rád, vypadá to, že finta s imunitou nevyšla. Přesto se pan doktor propracoval do zastupitelstva. Když si vzpomeneme, že svého času Kalvoda odstoupil z funkcí za pouhopouhé neoprávněné používání titulu JUDr. (nedokončil rigorózní zkoušky), říkáme si, co by tak asi dnešní politik musel udělat, aby ho lidé aspoň přestali volit. Rath sliboval na předvolebním plakátu jistotu a prosperitu. Nás by zajímalo, jestli jistě pošupajdí do vězení, nebo to postupně uhraje na přestárlost a v Hostivici si bude vesele prosperovat dál.

5. Umí už Okamurův mladíček zaparkovat?

A nakonec nejdůležitější otázka ze všech. Nedočkavostí nemůžeme dospat, abychom se konečně dozvěděli, jestli se splnil sen devatenáctiletého zbožňovatele Tomia Okamury a zamilovaný chlapec Jakub Zieba se konečně naučil parkovat. Na svém předvolebním billboardu se zapřísahal: „Po volbách zaparkuji“. Pevně věříme, že se mu nedostatky z autoškoly podařilo vyladit a nakonec zdárně zaparkoval, když si to tak moc přál. Na plzeňském magistrátu, kam trošičku zmateně mířil, to nebude, ale třeba před velkým obchoďákem nebo na venkovském letišti by se to mohlo podařit.

A tady čtěte o tom, že nesmyslné koalice vznikají hlavně kvůli nesnestielnosti hnutí ANO.

Podobné články

Doporučujeme

Další články