fb pixel 14 twitterových reakcí na dlaždiče ve výslužbě Miloše Zemana – G.cz
Vyhledávání

14 twitterových reakcí na dlaždiče ve výslužbě Miloše Zemana

+ DALŠÍCH 10 FOTEK + DALŠÍCH 11 FOTEK

Po dalším „výživném“ rozhovoru prezidenta Zemana, který v živém vysílání na Českém rozhlasu opět dokázal, že umí skvěle urážet lidi svým vytříbeným slovníkem, je celá republika na nohou a zase jednou zbývá jen nevěřícně kroutit hlavou. Nebo se jedná o další vyvolání rozruchu, kterým se má zakrýt návštěva šéfa poslanecké sněmovny Radka Vondráčka v Rusku?

Dirk Diggler
Dirk Diggler 16.10.2018, 11:14

Pozor! Zeman mluví

Také vám přijde, že pokaždé, když se děje něco „velkého“, nastoupí Miloš Zeman do televize nebo do rádia a vždy se snaží někoho šokovat, urazit nebo vytrollit? Nyní jsou ty velké věci hned dvě, jak komentují lidé na sociálních sítích. Jednou z nich je návštěva Ruska šéfem poslanecké sněmovny Radkem Vondráčkem (ANO), který zde jedná s předsedy obou tamních parlamentních komor. To se samozřejmě mnoha politikům nelíbí kvůli sankcím EU vůči Rusku (a ČR je součástí EU, ještě pořád ano). Dalším důvodem může být i odvysílaná reportáž v pořadu Reportéři ČT, která se týkala Kancléře Vratislava Mynáře. Co si myslíte vy?

Je správné, aby hlava státu, která reprezentuje naši republiku, hovořila jazykem dlaždiče? Souhlasíte s nazýváním lidí v médiích "ekonomickými zmrdy"?

Anebo si přečtěte, že si komunisté po volbách všimli, že vymírají a rozhodli se s tím něco dělat.

Podobné články

Doporučujeme

Další články