fb pixel Zítra řeknu pravdu, napsal Babiš na FB. Nakonec vydal knihu, kde slíbil, že kandiduje naposledy – G.cz
Vyhledávání

Zítra řeknu pravdu, napsal Babiš na FB. Nakonec vydal knihu, kde slíbil, že kandiduje naposledy

Zdroj: Hnutí ANO 2011

Když premiér ČR Andrej Babiš napsal včera odpoledne na svém facebooku capslockem slova „ZÍTRA ŘEKNU PRAVDU“, vyvolalo to v občanech jakýsi zápach nejistoty, ale také řadu otázek. Během několika hodin na příspěvek zareagovaly desítky tisíc lidí, přičemž valná většina z nich nezapomněla okomentovat tuto „babišárnu“ vtípkem. O několik hodin později Babiš představil svou novou knihu, která nese název Sdílejte, než to zakážou! Tohle bude ještě zajímavá kampaň.

Martin Miko
Martin Miko 16.7.2021, 09:18

Sdílejte, než to zakážou

Andrej Babiš nám lhal, když na svém facebooku napsal, že zítra řekne pravdu. Prý to nevydržel a ještě ten den zveřejnil na sociálních sítích odkaz sdilejteneztozakazou.cz, kde světu představil svou novou knihu se stejnojmenným názvem. Předsedovi vlády, respektive jeho marketingovému týmu, stačilo na sociální sítě napsat tři slova velkými písmeny k tomu, aby zareagovaly desítky tisíc lidí. Věta ZÍTRA ŘEKNU PRAVDU vyvolala v lidech mnoho různých emocí od smíchu až po agresi. Jednou z teorií bylo, že se příspěvek bude týkat povinného očkování všech našich občanů, ale nakonec tomu tak nebylo, protože se jednalo o součást Babišovy kampaně.

Knihu s názvem Sdílejte, než to zakážou! představil předseda vlády ve čtvrtek večer a hned v úvodu nám oznámil, že je to naposledy, co bude kandidovat ve volbách do Poslanecké sněmovny. „Je to naposled, co kandiduju do sněmovny. A myslím, že moje éra je ta nejúspěšnější v polistopadové historii České republiky,“ sděluje nám Babiš. Nicméně je velice sporné, jestli to byl právě on, kdo za vzestup naší ekonomiky mohl. Nebo možná vše rostlo Babišovi navzdory.

Lidé tedy budou mít poslední šanci zvolit ho ve volbách do Poslanecké sněmovny, nicméně je více než možné, že se v budoucnu rozhodne kandidovat na prezidenta naší země. Ostatně se dlouhodobě jedná o dlouhodobě nejoblíbenějšího tuzemského politika, což nám dokázal už několikrát u voleb. Navíc má při sobě dobrý tým schopných lidí, který má za sebou určitě nejedny prezidentské volby. Ostatně jaký jiný PR tým by za vás napsal knihu o vás o rozsahu 450 stran.

V knize Sdílejte, než to zakážou! je podle Babiše všechno. A když myslí všechno, tak tím má na mysli i například pomlouvání Pirátů, které v těchto volbách pravděpodobně vnímá jako svého největšího volebního konkurenta. „Mají plnou hubu keců, ale v Praze zvládli akorát zavřít Smetanovo nábřeží, koupit si kávovar za sto tisíc korun a z těch peněz na investice nevyužili nic,“ napsal ve své nové knize Babiš.

A pokud vás zajímá, co se v knize píše dál, tak si to přečtěte sami, protože my na to nemáme odvahu. Každopádně kniha vyšla v elektronické podobě, nicméně v srpnu je v plánu ji vydat v tištěné verzi v nákladu 300 tisíc kusů. A dokonce se plánuje i vydání audioknihy.

Podobné články

Doporučujeme

Další články